Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Férjem nem engedi, hogy a...

Férjem nem engedi, hogy a gyereknek okostelefont vegyünk, igaza van?

Figyelt kérdés

7 éves a gyerek, idén megy iskolába. Rágja a fülünket, hogy okostelefont akar, mióta két óvodástársának is volt, és biztos az iskolában még többnek lenne. Az apja nem engedni, mert szerinte még felesleges, kicsi hozzá, és ha játszani akar, akkor menjen ki az udvarra, tanuláshoz meg ott vannak a tankönyvek, neki az még elég. Mondtam neki, hogy most már nem az van, mint az ő idejében, hogy suli után a grundon lógnak, meg maguknak faragják majd a sítalpakat... Teljesen le lesz maradva a gyerek, nem akarom, hogy belőle legyen az osztály lúzere, akinek egyedül nincs okostelefonja. Férjemet ez nem érdekli, szerinte pont hogy ettől lesz okos a gyerek, mert ezek a modern kütyük elbutítják. Pénzből telne rá, de ebben neki van döntő szava, és azt mondta erről nem nyit vitát, még kicsi hozzá a gyerek, majd ha idősebb lesz, kap okostelefont. Annyira fölidegesít ezzel, mert ő ezt nem érti, 42 éves és az ő idejében még más volt minden. Ti mit tennétek? Hogy győzzem meg, hogy kapjon a gyerek telefont, hisz ebbe ma már semmi ördögtől való nincs?


N/28


2019. aug. 22. 16:16
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/72 anonim válasza:
38%
Hihehtetlen hogy az én generációm az utolsó akik még értékesen töltötték el a gyerekkorukat 19/f
2019. aug. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/72 anonim ***** válasza:
70%
Minden tiszteletem és elismerésem a férjedé, végre egy férfi aki normálisan akarja nevelni a gyerekét. Egy 7 évesnek az égvilágon semmi szüksége okostelefonra.
2019. aug. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!