Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vertem meg apám haverját?

Jogosan vertem meg apám haverját?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. A szüleim 50-55 évesek. Összevesztek, de nem úgy mint eddig. Eddig vitáztak max egy hetet és kész, de már most vagy 4 hete ez megy és válni akarnak. Nos ez ha a saját döntésük még oké, de tudtomra jutott hogy apám egyik haverja még bíztatja is apámat arra hogy vitázzon anyámmal meg hogy hagyja ott. Azért mert anyám meg a haver nem jönnek ki jól. Erre elszált az agyam, miaz hogy beleszól egy család életébe, egy 20 éves kapcsolatba egy jött ment senki ? Kérdőre vontam meg hogy maradjon ebből ki, erre szó szót követett és aztán bunyó lett. Szerintetek jogos volt ?
2019. aug. 26. 20:32
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:

De bakker nem értitek meg hogy pont azért küzdök hogy senki ne szóljon bele ??

Én nem szóltam bele, de a haver igen, és én pont ezért állítottam le mert ez a kettejük dolga nem a haveré és nem az enyém.

És nem jó szándékkal bíztatja, sőt.

Hagyja ott, verje meg, takarítsa el a házból, és amikor apám megverte anyám még röhögte meg helyeselte hogy jól tette, meg hogy így tovább.

Aki továbbra is ennek a féregnek ad igazat az dögöljön meg.

2019. aug. 26. 21:22
 22/34 anonim ***** válasza:
89%

Jobb lesz, ha elválnak.Legalább édesanyád megszabadul, attól az állattól.Ha bárki megverné az anyámat,karját törném az biztos.Haver helyett apádat kellett volna jól helyretenni és kérdőre vonni,hogy mégis mit képzel magáról.Hallgat arra a hülyére is.

Édesanyád meneküljön,azok ketten meg rohadjanak meg együtt,a nagy haverok.

2019. aug. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

Értsd meg, nem a féregnek adunk igazat.

Neked kell azt megérteni, hogy vannak dolgok amibe nem szolhatsz bele.


Ha apádat ennyire tudja befolyásolni egy haver,vagy nő vagy akárki, akkor jobb ha szét mennek.

Mert anyud jobbat érdemel.


Tapasztalatbol mondom.

Szerinted miért biztatja apudat a haverja?

Mert apud állandóan szidja anyudat a háta mögött.

2019. aug. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
96%
Ilyen a cigók élete....
2019. aug. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Na, egészen az utolsó kommentedig pártatlan voltam kérdező.


De ezek után én is azt mondanám, váljanak csak el, amilyen gyorsan csak tudnak! Szegény édesanyád egy agresszív állattal jött össze, és született is tőle mégegy agresszív, indulatkezelési problémákkal küzdő gyereke....


Anyukád meneküljön csak, apádnak meg tőből a keze törjön le, hogy egy nőre, a gyereke anyjára kezet emel! Szégyelld magad kérdező, hogy itt vered magad, büszkélkedsz az önbíráskodásoddal, ami nem mellesleg büntetendő (!), de ahhoz már kevésbé voltál nagylegény, hogy Apádat leállítsd, amikor arra a nőre emelt kezet, akitől te az életedet kaptad!

2019. aug. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
80%
Nemsokára iskola fiatalember. Rambo filmet holnap befejezed, mára már hajcsi.
2019. aug. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Mindig ezek a kívülálló bujtogatók okozzák a nagy bajokat, mert akadályozzák az elfogult álláspontjukkal a korrekt megállapodás lehetőségét. Én is voltam ilyen helyzetben, én is megruháztam a köcsögöt. Szerencsére béke lett a vége, de ehhez kellet, hogy a szarkeverő tetveket kiiktassuk az egyenletből.
2019. aug. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Na megvertem a másik majmot is :D
2019. aug. 28. 13:19
 29/34 anonim ***** válasza:
akkor is ennyire büszke leszel magadra, amikor lesittelnek?
2019. aug. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Gratulalok, jar a keksz!


Megnézném azt a gőgös, büszke fejed bilincsben is te "kemeny gyerek"! 😊


Ja, mégsem vagy az!

2019. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!