Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan vertem meg apám haverját?

Jogosan vertem meg apám haverját?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok. A szüleim 50-55 évesek. Összevesztek, de nem úgy mint eddig. Eddig vitáztak max egy hetet és kész, de már most vagy 4 hete ez megy és válni akarnak. Nos ez ha a saját döntésük még oké, de tudtomra jutott hogy apám egyik haverja még bíztatja is apámat arra hogy vitázzon anyámmal meg hogy hagyja ott. Azért mert anyám meg a haver nem jönnek ki jól. Erre elszált az agyam, miaz hogy beleszól egy család életébe, egy 20 éves kapcsolatba egy jött ment senki ? Kérdőre vontam meg hogy maradjon ebből ki, erre szó szót követett és aztán bunyó lett. Szerintetek jogos volt ?
2019. aug. 26. 20:32
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Manapság a gyilkosok se kapnak sokat XD


Na mutasd meg hogy nem vagyok az!

2019. aug. 28. 19:35
 32/34 anonim ***** válasza:
80%
Max még fél óra utána hajcsi! Nemsokára suli.
2019. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
49%
Te kis agresszív kérdező, segítek értelmezni: Nem azt mondtam, hogy cigó vagy, hanem hogy cigó szokás, illetve primitív szokás az erőszakot alkalmazni, mint egyetlen eszközt. AKI TUD gondolkodni, az más eszközökhöz nyúl előbb és nem a verséhez. De úgy néz ki neked elég a verés első körben. Tehát cigó módon viselkedsz és nem emelkedsz ki az emberek szintjére. Ennyi. Ettől még nem fajilag vagy cigó, hanem a viselkedésed az.
2019. szept. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

1. Törvényt sértettél, tehát nem jogos.

2. A szüleid felnőtt, felelős emberek, bízd rájuk a dolgaikat.

3. Nem erőszakkal kell megoldani az ilyen jellegű problémát, erőszakkal nem is lehet megoldani az ilyen problémákat

4. Ha egy kívülálló személy kavarása sikeres tud lenni, akkor ott már eleve gondok vannak

5. küzdősportos létedre egy ilyen korú embert megverni elég durva,

6. nem csak haverok léteznek, hanem simán felbérelhet verőlegényeket, akik akár veled egykorúak is lehetnek.

7. szerintem te ezt még visszakapod az élettől, de ez csak a saját hitem: (karma)


Beszélgettél volna normálisan az apáddal és az anyáddal. Mondtad volna el az apádnak, hogy a haverja nem igaz barát szerinted, és hogy mi lehet a célja, ill. hogy olyan embertől kér házassági tanácsot, aki maga is kudarcot vallott a házasságban, és gondolja át, jól alakulnak-e a dolgok, amióta rá hallgat, vagy rosszul. Boldogabb-e, vagy nem...

2019. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!