Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a feladata egy feleségnek?...

Mi a feladata egy feleségnek? Te mit tennél ebben a szituációban?

Figyelt kérdés
Tökéletesen elvoltunk a férjemmel egy kis községben lakunk. Apósom leszázalékolva, anyósom nyugdíj előtti segélyen gondoltak és eladták a városi házukat, ide költöztek ahol lakunk. Állításuk szerint, hogy közelebb legyenek hozzánk. Férjem szerint, hogy ne keljen még 3 évet dolgoznia anyósomnak és ellegyen a házból kapott pénzből ameddig meg nem kapja a nyugdíját. Eléggé lesüllyedtek, rengeteg alkoholt isznak. Ma a férjemmel össze vesztek ez miatt. De olyan szinten, hogy anyósomat nem érdekelte, hogy ott van a 2éves unoka, majdnem neki ment a férjemnek. Szintén illuminalt állapotban kitagadta. Nem igazán tudom, hogy ezek után nekem hogyan is kellene reagálnom. Ez a mi családunkban nem divat. Tartsam távol tőle magam és a fiam vagy próbáljam inkább a békés út felé terelni ezt az egészet? Egy függővel lehet egyáltalán közös nevező, vagy ez bukott dolog? Hogyan tovább?
2019. aug. 26. 23:13
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Ez a dolog eldőlt. Ma rá raktak egy lapáttal. Úgy érzem menthetetlenek és totál igazat adok azoknak, akik lebeszélni akartak róluk.

Akik pedig a rákkal jöttek. Édesanyám rákos. Segítettünk a műtétet és a felépülést illetően. Hogy miért? Mert embert faragott belőlem, mert egész életemben hálás vagyok neki azokért a dolgokért amiket tett.

Ma a férjem szülei meggyanúsitottak, hogy az asztalon volt 6000Ft és azt mi elloptuk. Adjuk vissza a pénzüket. Soha életemben senki nem nevezett csalónak, lopósnak. Innentől kezdve áldásom rájuk. Nem harcolok senkivel.

2019. aug. 27. 14:10
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Jellemző. :D elfogyott a pénz a piára és gyorsan szerezni kell valahonnan, bármi áron.
2019. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nekem is ez jutott az eszembe. Lopással vádolni a saját gyerekét ilyen pitiáner összeggel. Nevetséges.
2019. aug. 28. 12:09
 24/24 anonim ***** válasza:

Az vagyok aki “megvonassal” jutalmazza az alkoholt.


Bevált - hiszen a fiamnak nem kell az alkoholszagú nagyapja mellett szocializálódnia.


Nem vált be - mert sokszor inkább iszik és elviseli, hogy emiatt nem lát minket. De tudod én ezzel úgy vagyok, hogy az alkoholista egy felnőtt ember, aki meghoz egy döntést. Ha kéri, lehet segíteni neki, ha nem akkor meg nem. De az kizárt dolog, hogy én családostul ugorjak utána a kútba “empátia” címszó alatt. Lóf....szt van empátia.

2019. aug. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!