Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan fogadnátok, ha...

Szülők! Hogyan fogadnátok, ha a gyermeketek párja más bőrszínű lenne, és nem is szólna róla?

Figyelt kérdés

Akkor tudnátok meg, amikor elviszi bemutatni hozzátok.


Illetve mennyivel lenne más a szituáció, ha nem külföldi lenne, hanem Magyarország nőtt volna fel, és az egyik szülő magyar lenne.



2019. aug. 29. 16:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
26%
Más bőrszín jöhet, muszlim pl. nem. Ha cigány (nevezzük már a nevén) lenne akkor elmondanám a lányomnak, hogy a te dolgod, én nem szólok bele, de azt megszabhatom, hogy ki jöhet be a kapun. Ő nem. Nem érdekel, hány diplomája van. Bocs, én legalább őszinte vagyok.
2019. aug. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
80%
Aztán mivan akkor ha roma? Nehogymár azt mondd, hogy jobban kiakasztana, mintha egy fehér tirpákot vinne haza a gyereked. Ha például egy Horváth József rákkutató kaliberű romát vinné haza, akkoris baj lenne vele?
2019. aug. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
77%
#11. Ha a gyereked lennék és roma párom lenne, és ezt meglépnéd, az életben többé szóba se állnék veled...
2019. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
85%
Gyakori színvonal 2019: leírod, hogy nem vagy rasszista és lepontoznak. Köszönjük szépen.😂
2019. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
79%
#14. Amíg ilyen sok a primitív ember, ez a színvonal nőni nem fog sajnos.
2019. aug. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt balhém romákkal, de nem szólnék bele. Ha jól sikerülne a kapcsolat, örülnék neki, ha rosszul, akkor sem hajítanám ki. Csak a gyerekem. Egyébként én meg szlovák vagyok. Most egy eurovíziós versenyző jutott eszembe, aki Belgium színeiben indult a versenyen és nem holland vagy francia, hanem olasz.
2019. aug. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
28%
De most mondd már meg. Az a kérdés, hogy NEKED mi lenne a reakciód. Leírod válaszban, hogy NEKED mi lenne a reakciód. És lepontoznak. Hol élünk? Mindegy, ha ettől jobb a napjuk, ám legyen. Itt van még egy komment, amit le lehet pontozni, éljétek ki magatokat. :D
2019. aug. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
33%
Lehet engem is lepontozni, de se cigányt se muszlimot nem engednék a házamba. És hagyjuk már ezt a bőrszín marhaságot. Pont leszarom a bőrszínét. A kultúra, az életfelfogás az, ami összeegyeztethetetlen. Persze mindig az a szöveg, hogy ááá ő nem olyan. De. Pont olyan. Lehet, hogy nem ütközik ki rögtön, a rózsaszín köd ápol és eltakar, de szép lassan felszínre jönnek a problémák.
2019. aug. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
87%

“Persze mindig az a szöveg, hogy ááá ő nem olyan. De.”

Akkor te vagy mindenkit ismersz, vagy valami isteni tehetség vagy, aki még az ismertség előtt meg tudja mondani, hogy ki milyen is pontosan. Le a kalappal tényleg, általánosításból doktorid lehetne.

2019. aug. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
95%

Mivel nem vagyok rasszista, így semmit. Felnőtt ember, egy a lényeg, hogy ő jól érezze vele magát. Ha ő szereti, más nem számít!

Az én édesapám arab (és muszlim), anyával már 25+ éve házasok, ketten vagyunk tesók a nővéremmel és a büdös életben soha semmilyen probléma nem volt az eltérő kultúra és vallás miatt. Apa teljesen alkalmazkodott az itteni szokásokhoz, tiszteletben tartotta, hogy ez itt Európa. Ő alapjáraton sem volt túlságosan vallásos, egyedül a disznóhús mentes étkezést tartja, de nem korlátozott minket soha semmiben. Ő általa több vegyes házaspárt is megismertünk (ahol ugyanúgy a férj arab, a feleség magyar) és mindegyikük boldog házasságban él, egyikük (köztük az én édesanyám) sem cserélné le egyetlen "fehér" és/vagy magyar férfire..

De biztos jobb lenne egy fehér suttyó, aki nem tiszteli és pl bántalmazi a gyerekedet egy fekete (más kultúrájú) férfi helyett, aki viszont normálisan bánik vele.

Hálát adok az égnek, hogy az én családom nem ilyen gusztustalan rasszista emberekből áll, akik csípőből ítélkeznek és még azelőtt elítélik a másikat, mielőtt egyetlen rohadt szót is váltottak volna vele.

Bár őszintén érdekelne minek szül egyáltalán az olyan gyereket, aki feltételekhez köti a szeretetét és lazán kitagadja a saját vérét, ha az a saját nézetei szerint meri élni az életét. Kiragadni a tulajdon gyerekedet, csak mert nem olyan undorító rasszista, mint te....🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️😅 Elképesztő, ez aztán színvonal.

2019. aug. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!