Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Hogyan fogadnátok, ha...

Szülők! Hogyan fogadnátok, ha a gyermeketek párja más bőrszínű lenne, és nem is szólna róla?

Figyelt kérdés

Akkor tudnátok meg, amikor elviszi bemutatni hozzátok.


Illetve mennyivel lenne más a szituáció, ha nem külföldi lenne, hanem Magyarország nőtt volna fel, és az egyik szülő magyar lenne.



2019. aug. 29. 16:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
86%
Még nem vagyok szülő, de úgy lennék vele, hogy amíg normálisan bánik a gyerekemmel, szarom le a bőrszínt.
2019. aug. 30. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
83%
Nem érdekel, hogy milyen bőrszínű a párja, csak normális ember legyen. De azon azért meglepődnék, ha meg sem említené és a találkozáskor derülne ki.
2019. aug. 30. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
96%

Kit érdekel? Normális az illető? Boldogok együtt a gyerekemmel? Ha igen, akkor bírom. Ha nem, akkor nem bírom.

(Mondjuk annak örülnék, ha beszélne magyarul vagy angolul, másképp kicsit nyögvenyelős lenne a kommunikáció, nehezebb lenne megismerni, de ennyi.)

2019. aug. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
96%
Ha elviszi bemutatni, akkor lényegében szólt róla, nem titkolta el. Engem nem érdekekel a bőrszín, csak az, hogy milyen ember. Ha normális és szereti a gyerekemet, akkor boldog vagyok.
2019. aug. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
19%

Csak a bőrszínnel nekem nem lenne gondom, de azért sztem jobb az, ha erről azért szól a gyerek előre - bármikor történhet olyan, hogy előbb látja meg vmi szomszéd, rokon, elterjed a pletyka, és előbb tudja meg a fél környék, mint a szülők, és a szülő is akkor tudja meg, ha rákérdeznek. Az elég kínos tud lenni.


Csak a bőrszínnel nem lenne bajom, de annak nem örülnék, ha muszlim lenne. Ha cigány, akkor azért megpróbálnék utánajárni, milyen családból jött, hogy viselkedik (van pl. egy roma munkatársam, na egy hasonló jellegű sráccal simán elengedném a lányom, mert ápolt, tanult, okos, illedelmes, dolgos).

2019. aug. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Engem nem zavarna
ápr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!