Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csinaljak ha anyukam...

Mit csinaljak ha anyukam megigert valamit es nem tartja be?

Figyelt kérdés

Megbeszeltem vele hogy eladja a regi ruhaimat amik jo allapotuak (hogy legyen dgy kis penzem) , de turkaloban lettek vasarolva par 100ft-ert. Jofogason nem tudtam eladni. Ezert meg kertem anyukamat hogy adja el valakinek a ruhakat.

Mivel rengeteg olyan embert ismer akinek velem egyidos a lanya vagy fiatalabb ezert oda is tudta adni egy anyukanak, es mondta hogy a kislany nagyon orult nekik.

2 Nagy Bevasarlo szatyornyi (nem az a nylon anyag, hanem az a környezet védelmes vagy hogy hivjak:D)

Es tenyleg rengeteg ruha volt benne :farmerek, pulcsik, polok, sortok minden. Ezt adtuk nekik 5ezerert ami az anyukanak meg is felelt. Es hat arrol volt szo, hogy ez a penz az enyem lesz, hogy eltudjak menni a baratnoimmel venni egy ket dolgot, vagy enni - inni valamit valami helyen. Es ebbe apukam is beleegyezett mert latta hogy mennyire szeretnek menni es hogy mennyire szenvedtem meg a hirdeteseimmel is.

Erre anyukamnak az a nagyszerű otlete tamadt hogy ebbol a penzbol 2000ft-ot ad,de aztan mar lement 1000ft-ra mert nekem minek tobb. 🙄

Szerettem volna venni egy nagyon jol kinezo tolltartot, meg egy kozos polot a legjobb baratnommel. Na hat ugy latszik hogy errol lemondhatok.

Ilyenkor mit lehet tenni? :( amugy meg kamasz vagyok, szoval sajnos diakmunkat meg nem vallalhatok.



2019. aug. 30. 10:11
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ja es mostmar a draga rosszindulatú ocsem azt mondjak anyamnak hogy a buszjegyeimet is abbol a penzbol vegyem erre anyukam: Hat igen, dragasagom, azt ugy kene. Nem hiszem el!!
2019. aug. 30. 10:13
 2/31 anonim ***** válasza:
93%

Semmit nem tudsz tenni, sajnos ez van. Nekem se volt zsebpénzem. Általánosban szabadidő, melegítő cuccokban jártam mint egy csóró. Középiskolában kínais cuccokban, de ha kellett volna új ruhát venni mindig bűntudatot keltettek bennem így inkább le is mondtam róla.

Buszjegyet nekem is saját pénzből kellett megoldani (szülinapokra, egyéb ünnepekre kaptam rokonoktól 2-5000 Ft-okat.)


Nem minden gyereket támogatnak a szülei. Majd akkor lesz jobb életed ha tudsz dolgozni.

Beszélhetsz nekik erről, de nem hiszem, hogy bármit elérnél...max te lennél az önző majom és még meg is büntetnének. Azt az 1000Ft-ot is elvennék tőled.

2019. aug. 30. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
#2 Igen, mar most en vagyok az onzo.. :(
2019. aug. 30. 10:31
 4/31 anonim ***** válasza:
46%
Nekem is megigertek, ha sajat lakasunk lesz hozhatok egy cicat. Most pedig..... @@@@@ :(
2019. aug. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
94%

Sajnálom. Mást nem tudsz tenni, csak tűrni.


Amúgy jófogáson én se szoktam semmit se eladni. Legközelebb hirdesd meg a ruháidat gardróbcserén, vagy facebook marketplacen. Ha nem akarod hogy lássák az ismerőseid hogy hirdetsz, csinálj másik profilt. Nekem is van egy eladós profilom.

2019. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
#4 Ohh:(((
2019. aug. 30. 10:49
 7/31 anonim ***** válasza:
89%

De kapott egyáltalán érte 5000 forintot? Mert eleve olcsó, használtak voltak és még az lett továbbadva. Nem véletlenül nem tudtad te sem eladni.

Anyukádtól ne a pénzt kérd, hanem mond meg neki, hogy kiválasztottad a suliba a tolltartót és vegye meg neked.

2019. aug. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Igen megkapta, en is itt voltam
2019. aug. 30. 10:51
 9/31 A kérdező kommentje:
Anyukam meg minden hulyeseget megvesz maganak meg a rosszindulatú ocsemnek...
2019. aug. 30. 10:51
 10/31 anonim ***** válasza:
96%
Kérd meg apukádat, hogy beszéljen anyuddal, ha ő egyszer rábólintott a dologra.
2019. aug. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!