Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az igaz hogy egy ember sorsa,...

Az igaz hogy egy ember sorsa, már születésnél eldől? Aki szegény családban születik, azt a modellt viszi tovább. Aki erőszakos emberek közt nő fel, ő is olyan lesz, nem tud változtatni.

Figyelt kérdés
2019. szept. 8. 14:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
86%

Igazsag az , hogy a 0 penzböl 0 penz lesz , kell egy alaptöke , egy terv , eleg nehez dolga van annak aki szegenyseget örököl , úgy anyagilag mint mentalitásban , a korlátoltságot pl

Megszivta aki ilyen hátteru az biztos

2019. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát azért nem teljesen. De 60-80%-ra saccolnám, hogy ez így igaz. Elég kevesen vannak azok, akik ki tudnak törni a rossz körülményekből, illetve akik le tudnak zülleni a jó neveltetés és gazdagság ellenére is.
2019. szept. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Férfi létemre én sem vagyok olyan, apám trehány rendetlen és még alkoholista is volt. Én a szöges ellentéte lettem. Nem szeretem a rendetlenséget, szeretek mosogatni és rendet tartani. Ugyanakkor az alkoholnak még a szagától is rosszul leszek.
2019. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!