Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az, hogy ha egy...

Miért van az, hogy ha egy anya szájon csókolja a kisfiát, az senkit sem érdekel, de ha egy apa szájon csókolja a kislányát, azt meglincselik?

Figyelt kérdés
Hol van itt egyenjogúság?

2019. szept. 12. 16:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
íEgyik se helyes..A gyerekeknek arcra vagy homlokra adjanak puszit.
2019. szept. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Van olyan ismerősöm aki a 30 és 28 éves lányai csókolgatja szájon nyílvánosan, mégse lincseli meg senki.
2019. szept. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
80%
Én mondjuk alapból nem értem miért kellene bárkit szájon csókolni.
2019. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem sajnos undorító. Én a buszon utaztam sulis hétköznap déluzán. Óriási tömeg volt, állt a sok utas a buszon és egymásnak voltunk nyomódva lényegében.

És én egy dagadt cigány nőhőz voltam sajnos odanyomódva. Aki a kisfiát szorongatta. És kb. Percenként adott vagy 10 puszit a kis gyereke szájára. Fúúúh na én ennél undorítóbbat még sose láttam. Húh... ez már lassan 3-4 éve volt, de sajnos még mindig meg maradt bennem.

Senkit nem lincselnek meg ezért, hisz a saját gyereke. De szerintem szájon a szerelmét puszilgassa mindenki nem a gyermekét......


Meg gondolj bele abba h a gyerekben ez megmarad. Esetleg felnőtt koráig igényli a szájra puszit, hisz hozzá van szokva.

Hát én tuti dobnám a pasim, ha az anyjának szájra puszival köszönne. Ez van én ilyen vagyok, nekem ez nem fér bele.


De szerintem sokan vannak még így.


21L

2019. szept. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
66%
Én nem láttam ilyen megkülönböztetést. Mindkettő undorító.
2019. szept. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
25%
Ez maximum kisgyermek korban, 1-2 éves korig elfogadható, ha az anya adja alkalmanként a túlzott azetetet kifejezésére, de a picik amúgy is izegnek mozognak, pusztán véletlenül is odamegy néha egy-egy puszi. Az anya, aki szülte azt a kisgyermeket, jó esetben a legszorosabb kötelékben van a gyermekével, így ez belefér, de tényleg csak alkalom szerűen, azaz elvétve, semmiképp nem rendszeresen. Az apák részéről ez teljességgel idegen, elfogadhatatlan, egyenjogúság ide, vagy oda. Az anyának mindig is több joga volt a gyerekhez minden téren.
2019. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
15%
A szájon csókolásnak szexuális töltete van. SENKI ne közelítsen így egy gyerekhez.
2019. szept. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Pl. az amerikai olaszoknál a 20. században fiú-lány rokonok szájra puszizkodtak, tehát ha pl. srácként a tesód feleségével találkoztál, simán szájrapuszival köszöntetek. Ugyanigy szerintem ez az szülő-kisgyerek szájra puszi is az USA egyes részein jellemző, Mo-n tuti hogy nem divat.
2019. szept. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
85%
Soha nem puszilgattam a gyerekeimet szájon. Nő vagyok. Viszont tényleg láttam már ilyet nyilvánosan is. Tiszta szégyen. Otthon se, nemhogy mások előtt. Kérdezed, hol van az egyenjogúság. Hidd el, mindkét verziót elítélik az emberek többsége. A szeretetet másképp is ki lehet fejezni. Öleléssel, arcra, homlokra puszival, dédelgetéssel, stb. És most csak a testi kontaktusról írtam. A belső szeretetnyilvánítás még fontosabb egy kisbaba, kisgyerek számára is.
2019. szept. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
78%

Én mikor férjhez mentem,a házasság kötés után anyós úgymond beindult. Addig nem volt vele probléma. Az én férjemnek,aki a fia volt,elkezdett szájra puszikát adni. A kőzös gyereküknek is mindig így adott puszit. Nagyon sokat volt nálunk,így egy óvatlan pillanat elég volt hozzá,és így adta a puszit a lányomnak.persze ha szóltam,akkor én voltam a rossz. Ês most,hogy hét éve elváltam,még mindig van olyan néha,hogy a lányom még nekem is reflexből így akár puszit adni. Ez annyira belerögzült,hogy nem bírja elhagyni.

Én nem azt mondom hogy elítélem,mert mindenkinek szíve joga úgy csinálni ahogy akarja,de szerintem sem megfelelő viselkedés ez.

2019. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!