Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya mit érez ilyenkor,...

Egy anya mit érez ilyenkor, amikor kérdezés nélkül pofoz?

Figyelt kérdés

Van egy anya, akinek tudomására jutott, hogy a lánya 2 pasival szexelt egyszerre.

Mivel biztos a forrás, ezért másnap se szó, se beszéd felképeli a lányát, majd annyit mond, hogy remélem tudod miért kaptad.

Egyébként a lány 17 éves és jó tanuló.


2019. szept. 16. 12:48
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
41%
Nagy "gyakorlatod" lehet már,ha egy pasi kevés.Mégis a pasik hány évesek?Nem tudom,hogy mit tettem volna,mivel ezt a helyzetet eddig nem éltem meg.Lehet ,hogy legközelebb már 2 is kevés lesz neked.Hogyan tudódott ki?
2019. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
61%

Mit kellett volna kérdeznie?Melyik pasi volt a jobb?

Azt hiszem én is lezavartam volna eggyet,bármilyen jó tanuló.A kettőnek semmi köze egymáshoz.

2019. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
53%
Ennek a fiktív tinilányos kérdésnek megint az az értelme, hogy hőbörögjetek.
2019. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 Savlekotő ***** válasza:
14%
Ha egy 17 már gruppenezik ott azért volt előtte minta is..
2019. szept. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
20%
Azt csak isten tudja. Mindenesetre elég szánalmas. Sajnálom mindkettőt.
2019. szept. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
49%
Jaj de borzasztoan prud itt mindenki
2019. szept. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
31%
Alapból úgy nevelném a lányom, hogy 17 évesen ez ne férjen bele az értékrendjébe. Felpofozni nem pofoznám, nem vagyok lakótelepi proli 80-as IQ-val. Viszont leülnék vele beszélgetni a dolog kockázatairól. Ha ezek tudatában is így viselkedik, hát csinálja, 18-20 évesen én is szexelgettem összevissza, ahogy az emberek többsége is. Álszentség lenne emiatt megvetni. Viszont azt elvárnám tőle, hogy ha már így hancúrozgat fiúkkal, cserébe kitűnő eredményei legyenek így érettségi előtt. Nincsenek? Hát akkor nincs bulikázás sem 2 hónapig :)
2019. szept. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem főleg sárga irigységet, mert szembesült azzal, mi maradt ki az ő életéből - bár értelemszerűen ezt magának se vallja be. De én se tudom, milyen alapon gondolja, hogy köze van a 17 éves lánya szexuális életéhez, meg azt se, hogy hogyan képzeli, hogy kezet emelhet rá...
2019. szept. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
56%

Remélem, nem állsz szóba soha többé azzal a két pasival, akik kibeszéltek a hátad mögött...

Inkább békülj ki anyáddal!

2019. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
83%

#20

Ja, mert ki gondolta volna, hogy a pasik el fognak ezzel dicsekedni. Nem volt tök evidens..😂

2019. szept. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!