Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy anya mit érez ilyenkor,...

Egy anya mit érez ilyenkor, amikor kérdezés nélkül pofoz?

Figyelt kérdés

Van egy anya, akinek tudomására jutott, hogy a lánya 2 pasival szexelt egyszerre.

Mivel biztos a forrás, ezért másnap se szó, se beszéd felképeli a lányát, majd annyit mond, hogy remélem tudod miért kaptad.

Egyébként a lány 17 éves és jó tanuló.


2019. szept. 16. 12:48
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
37%
"Inkább békülj ki anyáddal!" - ezek után eszembe nem jutna, amíg bocsánatot nem kér, és meg nem ígéri, hogy soha többé nem foglalkozik a szexuális életemmel.
2019. szept. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
75%
19-es te mekkora sík vagy már..Tehát kultúrált családban-nem lakóközösségben-élünk és megtudom,hogy a még csak 17 éves gyerekemet egyszerre két kani kúrogatta az éjjel és ennek mér híre is van-erre lekeverek neki egyet,akkor én vagyok az irigy!! anya,aki csak sajnálja,hogy neki ez kimaradt...Valamint mit pofázok bele a nagyságos 17 éves "szexuális életébe". Az nem gond,hogy már gyerekként egy ri*anc híre szállja és pl ha terhes lesz még az apja sem lesz egyértelmű. Még örülnöm is kellene..Az a gond,hogy ma már nem családok vannak, nincs nyílt,őszinte beszélgetés, nincsenek erkölcsök stb. De a hozzád hasonlók számára ez már belepofázás, avatkozás,irigység, akármi. Pont lexarném,hogy mennyire jól tanul,ha ez a híre. Legyen pasija, szexeljen, bulizzon,d ene csináljon rin**ót magából gyerek fejjel. Hiába nagykorú 18 évesen-ami elég gáz amúgy-ha a felelős gondolkodás és az ezért felelős agyterületek nem fejlődnek ki 23-24 éves kor előtt. Lehet hápogni és mellet verni,ez így van. Addg pedig én ,a szüélő vagyok a testi és szellemi fejlődéséért a felelős. Jobb családok pedig adnak arra, hogy a hírük is meglegyen.
2019. szept. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
56%
A 23-asnak teljesen igaza van.
2019. szept. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 Savlekotő ***** válasza:
46%
Csak szolok a 20 30 40 es nők ugyan ezt csinálják őket is pofozgatjátok?
2019. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
47%
Nemtudom mit tennék,nincs lányom de en is voltam fiatal.És en is voltam hasonloban.Es engem is megvert mert az már verés volt,egy nagy mogyorofa vesszővel addig amíg összenem pisiltem magam.Hogy mit ért el vele?Azt hogy megutàltam rendesen.Azt hiszem pedig jo volt a viszonyunk,sok mindenbe beavattam.Addig a pontig.Hetekig látszott a testemen a nyoma.Igen,rájöttem énis,meg szerintem ez a 17 éves lány is hogy nem biztos hogy ez annyira jo ötlet volt ez a hármas.Akik meg prüdek hogy rib***,meg stbstb..kinem volt fiatal?Kinek nem volt olyan amit megbànt,vagy szégyelt??Vagy csinált hülyeséget?Bezzeg ha anyuka vagy apuka azt írta volna hogy a fia 2 lánnyal hempergett az meg vagànysàg,igazi férfi,ezaz,huhu..
2019. szept. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
44%
Egy 17 eves lany mar boven tud donteni arrol, hogy az o szexualis eletebe mi fer bele. A harmas nem egy ordogtol valo dolog, rengetegen csinaljak, ettol nem kell megbelyegezni oket. Anyukanak pedig fel kene fognia, hogy a kislanya felnott, es ilyen dolgokba nincs beleszolasa, plane kezet emelnie ra nincs joga
2019. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
45%

".Tehát kultúrált családban-nem lakóközösségben-élünk és megtudom," - miért, szerinted a "kulturált család" fő ismérve az, hogy a szülő akár erőszakkal is a gyerekére kényszerítheti a saját gondolkodását, és értékrendjét???

Mert szerintem sokkal inkább az "élni és élni hagyni" jellemez egy kulturált családot, ha már felvetetted.

Ja, és a kulturált család és a testi fenyítés közt meg végképp áthatolhatatlan szakadék van.

2019. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
56%

Nem értek itt egyes válaszolókat... Minek kéne felpofozni? Mert csalódtatok? És szerintetek mit értek el azzal, hogy felpofozzátok? Elárulom, semmit... Vagyis, de igen, bocsánat, tényleg értek el vele valamit... Mindent, csak nem jót.


A másik, hogy az anyukámba jön most ide az, hogy mégis mit kellett volna kérdeznie? Miért kellett volna bármit is kérdeznie vagy mondania? Főleg ilyet, hogy melyik pasi volt a jobb, stb... Ezt most miért? Why? Tényleg nem értem ezt most... Ennek semmi értelme.

2019. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 Savlekotő ***** válasza:
50%
Miért lenne terhes,védekezés is van ma már,attól h vidéken a putriba nem ismerik se a gumit se a fogamzásgátló eszközöket,orvos akkor látja ha már jön a gyerek v akkor se, attól még van lehetőség védekezni a nem kívánt gyerek ellen,ma már a nők akarnak több élvezetbeli szexet,naná h vidéken van a putriba a vécébe szültem azt se tudtam terhes vagyok műsor csak kicsusszant,a városi nők sokkal értelmesebbek,mint a vidékiek ahol a fogamzásgátló is újdonság..
2019. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
47%

Nos, ne várj egy évet sem. Közöld vele most, azonnal, hogy választhat: vagy azonnal feljeleneted gyermekbántalmazás miatt, vagy hatalmas sebességgel bocsánatot kér tőled. És amíg ezt nem teszi meg, addig nem szólsz hozzá, és üvegnek nézed. Bármit is mond, bármit is tesz. Nem létezik.


Azzal szexelsz, akivel akarsz, és úgy, ahogyan jól esik. Húzass gumit a pasikra és érezzétek jól magatokat. Most van itt ennek az ideje. By the way: Hogyan és kitúl jutott a tudomására? Ezt csakis három ember tudhatta: te és a két pali. Azt, aki köpött, kirúgni, de azonnal.

2019. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!