Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők, amikor először van...

Szülők, amikor először van együtt lányotok pasijával hogyan érzitek (éreztétek) magatokat?

Figyelt kérdés
Tegnap 16 éves lányom barátja itt aludt, megkérdezték én meg nyilván megengedtem. Nem vagyok sem hülye sem álszent nyilván tudtam előre mi fog kisülni ebből. De egyszerűen egész éjjel nem tudtam aludni. Csak álmatlanul feküdtem néztem ki a fejemből, és merengtem a gondolataimon, felidéztem, milyen volt amikor született, első nap a suliba meg a többi és hogy most hol tartunk, és annyira furán éreztem magam. Nem is tudom mi volt ez kétségbeesés/öröm egyszerűen minden érzés keveredett. Nálatok mi volt TI hogyan éreztétek magatokat?

2017. febr. 12. 22:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
46%

Most az a problémád, hogy valószínűleg már nem szűz a lányod? Meg fogsz lepődni, de nem minden első együttalvás végződik szexszel. Nálunk is csak az 5-6. alkalommal volt szex, előtte csak petting. Anya meg nem gondolt semmit, csak annyit mondott, védekezzünk. Kicsit túlpörgöd. 😀

20N

2017. febr. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is túl liheged. Én nem agyaltam amikor a lányom barátja nálunk aludt. Korábban mondtam a lányomnak, hogy védekezzenek megfelelően. Onnantól kezdve ki-ki foglalkozott saját magával. Én néztem egy jó filmet, majd aludtam. Nem agyaltam, hogy most mi történik Kinga szobájában.
2017. febr. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
70%
Valóban túlpörgi, kedves első? Imádom ezt az oldalt, itt mindenki remekül tud gyereket nevelni. Kivéve, akinek van...
2017. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
első kettő félre értette én egyáltalán nem bánom, hogy nem szűz szereti barátját, fiatalok élvezzék ki. Igazából semmi bajom nincs evvel, csak az érzést probáltam leírni, hogy ti mit éreztetek, amikor fekszetek az ágyon és azon agyaltok, hogy nemrég még a kislányod volt akit dajkáltál mostanra meg már egy nő lett belőle, és végig pörögtek bennem az eltelt évek, milyen volt az oviba először otthagyni, először elengedni egy buliba, amikor először mondta, hogy szeret és még sorolhatnám. Nem volt sem jó sem rossz érzésem egyszerűen lepörgött előttem az elmúlt 16 év és nagyon fura érzés volt.
2017. febr. 12. 23:30
 5/29 anonim ***** válasza:
19%

kettes vagyok.

Én nem agyaltam azon ágyban fekve, hogy a pici lányomból már kész hölgy lett. Ezt nappal szoktam amikor látom, hallom őt.

2017. febr. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim válasza:
39%

Mennyire jo fejek vagytok!:D iden leszek 18 eves es abaratom is akivel mar lassan 3 eve vagyunk egyutt de nem aludhatunk egyutt😃😅 pedig mar ugy 7x tuti aludtunk egyutt , balatonon is es nalam is aludt amikor anyaek elutaztak de errol mind tudnak termeszetesen

Egyebkent nyilvan nem vagyok szulo de ez teljesen normalis szerintem , hamar felnovunk haha :D

2017. febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg nem biztos, hogy megtörtént. Lehet, igen, lehet, nem.

Azért egy 16-18 éves fiút nem neveznék pasinak :)

2017. febr. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Én átérzem a helyzeted kérdező! Bár a másik oldalon állok, de mikor anno az exemnel aludtam (en voltam az első) az ő szülei is elhallgattak pár pillanatra,mikor megkerdezte hogy ott aludhatok e. Bele egyeztek szó nélkül, egyszerűen csak fura volt nekik hogy mar itt tart a fiuk...
2017. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem csak irigy vagy.
2017. febr. 13. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
17%

Az, hogy együtt alszanak az még nem azt jelenti, hogy már nem szűz. Nem csak este, reggel is lehet csinálni. Amikor anyum megtudta, hogy együtt aludtam a barátommal(azelőtt nem tudta, hogy van barátom), méghozzá a kapcsolatunk 2. napján, akkor teljesen kiakadt. :D

14/L

2017. febr. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!