Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek kinek van igaza?...

Szerintetek kinek van igaza? Nekem vagy anyának? 20/f

Figyelt kérdés

Otthon élek, nincs pénzem elköltözni vagy ilyesmi.

Dolgozok, de alig kapom meg a minimálbért, szóval spórolni is nehéz.


Messzebb dolgozom szóval autóval járok, van egy 19 éves autóm ami megzabálja a fejem (kb 60 ezret tankolok el havonta).


Próbálok spórolni, de ilyen fizuval nehéz. Kirándulni nincs pénzem, de azért mindig költök mert szórakozni azért kell....



Anyám legnagyobb problémája, hogy 17 éves a szobabútorom, szerinte az már vacak meg régi, cseréljem le. Szerintem meg semmi baja, mindenem elfér benne.


Próbálok már össze kaparni pénzt egy újabb autóra, ami netán nem fogyasztaná el a világot, talán tavaszig össze is szedtem volna annyi pénzt hogy vegyek újabbat.


Most ő talalgat, hogy kinézett már valami új bútort nekem, rendeljem meg, az öreget már ki kell dobni... Ha meg lerázom hogy nem kell mert rohadtul nincs rá pénzem és másra spórolok akkor napokig duzzog, aztán pár nap után megint kezdi amíg megint nem küldöm el a pitsába. És ez hónapok óta így megy.... Nem fogja fel hogy nem akarok erre költeni...


Szerintetek ilyenkor mi van? Komolyan le kéne szrnom amire spórolok és valami értelme is lenne, és vennem egy bútort ágyat asztalt meg mindent a szobámba mert anyám szerint a mostani már öreg?



2019. szept. 25. 21:11
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Neked. És mi jár annak, akinek igaza van?
2019. szept. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!