Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Akinek nincsen gyereke arról...

Akinek nincsen gyereke arról ki fog gondoskodni öreg korában?

Figyelt kérdés

Vagy ki fogja látogatni? Ápolni? Segíteni neki?


Vagy csak én aggódom a magányos öregkor miatt?



2019. okt. 13. 14:49
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
58%
Most tökmindegy hogy az ápoló lop meg vagy a saját gyereked/unokád. Az eredmény ugyanaz.
2019. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
A gyerekem miért lopna?
2019. okt. 15. 16:59
 33/44 anonim ***** válasza:
62%

#30

Most őszintén, ha te nem veszed észre, akkor nem mindegy?

2019. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
62%
32! Óh nagyon sok megteszi...
2019. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:
A mi családunkban még sosem fordult szerencsére ilyen elő, pedig anyámék 3-an, apámék 7-en voltak testvérek.
2019. okt. 15. 17:23
 36/44 anonim ***** válasza:
58%
#3-as vagyok. Privát üzeneted alapján további információkra tartasz igényt?
2019. okt. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
73%
en a fold tulso oldalan elek, nem jarok haza Mo ra es soha nem volt jo viszonyom az anyammal. gondolod hogymajd en cserelgetem alatta a pelenkat. van lakasa penze menjen otthonba vagy fogadjon apolonot.
2019. okt. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs sok pénze, akkor a kaszás.
2019. nov. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
72%
Az idős melegek sem mind magányosak, hidd el, hogy a gyerek ebből a szempontból az égvilágon nem garancia semmire. Láttam én már 4 gyerekes családot, ahol felnöve a gyerekek utálták egymást és a saját apjukat is le sem szarták, aztán mikor meghalt az örökségen marakodtak egymással. Persze van normális eset is, de a lényeg, hogy vsak mert gyerekes egy idős ember, még élhet teljesen magányosan.
2019. dec. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
59%

" Nézd, a szomszédomban lakik egx öreg cuki neni, lassan 80 evés lesz a mami, vilag életében tanítónő volt es Z onkormanyzatnal is dolgozott, 2 gyereke van akiket tisztesseggel felneveltek a ferjevel (sajnos par evvel ezelott meghalt) mindkét gyermek egyetemet vegzett, a fia Amerikában el a felesegevel es a csaladjaval (ügyvéd), a lanya Pesten el szinten családos. Utoljara a lanyat tavaly Karacsonykor lattam, a fiát pedig evekkel ezelőtt. Szóval ennyit a gyerekekről..."


Ennyit a gyerekekről? Valahogy mindig az ilyen "öreg cuki néni"-kről derül ki, hogy bizony anyaként eléggé csapnivalóak voltak és nem voltak olyan jófejek, mint amilyennek előadják magukat.

2019. dec. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!