Megtennéd érte?

Figyelt kérdés

A kérdést ide írtam, mert bár a szexről szól, de nem a szex a lényege, hanem az önfeláldozás határa.


Köszönöm ha válaszoltok, megy a pozitív!


Nos.


Nő vagy. A gyereked előtt szép jövő áll. Minden adott számára, hogy sikeres legyen, de elkövet a haverjaival egy dolgot, aminek valóban komoly jogi következményei lehetnek.

Közben lebuknak és őt elfogják az őrök.

Nem a rendőröket hívják, hanem téged.

Mikor odaérsz közlik, hogy jobban nézel ki, mint a gyereked telefonjában lévő képeken, és egyezzetek meg.

A gyerek kimegy kimegy a kocsiba, és vár fél órát.

Te meg addig...kedves leszel.

Ha nem, akkor rendőrség, ennek következtében a gyereked vagy intézetbe megy, vagy kap pár év felfüggesztettet, de akárhogy is, bukja a jövőjét, és a fősulit!

Ha igen, ennyi volt. Nincs jelentés, nincs tettes, nincs felvétel, iratok másolata megy a darálóba.


Nos? Mit és miért választasz?



2019. okt. 14. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Több szempontból sem életszerű a történet, de mindegy.

Egyébként ha ilyen valóban előfordulna, akkor rávágnám, hogy sikálja el szépen az ügyet és akkor én sem jelentem fel őt az elmúlt 10 percért, aminek a gyerek is fültanúja volt.

2019. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Őrök?

Akkor valami boltból lopott - gondolom nem a Mona Lisát a Louvre-ból - és ez egyszerű szabálysértés, aminek a jövőjére semmi kihatása, tehát a kérdés egy marhaság!


És nem! Nem hagyom magam zsarolni, elmondanám, hogy telefonon felvettem az egész beszélgetést és feljelentem őket.

2019. okt. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
71%
Te BETEG vagy!
2019. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!