Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim nem értik meg, hogy...

Szüleim nem értik meg, hogy egy pár hetes babával nem akarok se repülni, se 15 órát autózni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár hét múlva életet adok a fiunknak. A családunkban már szóbajött a Karácsony és szüleim hazahívtak, hogy ünnepeljünk együtt, meg akkor unokáznának is. Megmondtam nekik, hogy alig 1-2 hónapos babával nem igazán szeretnék fél napot utazni, repülőre meg nem szeretném felvinni a babámat. Mondtuk nekik, hogy mi nagyon szívesen várjuk őket, jobban örülnénk annak, ha ők jönnének, legalább ki is mozdulnak otthonról, de ők ezt annyival lerendezték, hogy nem is tudnának itt kivel szót érteni rajtam kívül, meg mi az, hogy nehezemre esik utazni. Azt mondták még a repjegyet is fizetik csak menjek haza. Folyamatosan ezzel zaklatnak, már idegesítenek, férjem már úgy van vele, hogy még húsvétkor se jönne el Magyarországra, már lassan ott tart, hogy beolvasna a szüleimnek. Megkérdeztem szüleimet mi történt ami miatt hazavárnának, azt mondták semmi nincs, csak menjek haza...
2019. okt. 18. 12:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Az unokahúgom most fél éves és egy félórás autóút a limitje.

Egy 1-2 hónapos gyereknek meg otthon van a helye, sehol máshol.

2019. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
80%
Undorítóan erőszakosak és önzőek a szüleid. 2 hónapos gyerekkel az ember még az utcára sem megy le kb., nemhogy utazzon. Mondjuk a leírásod alapján nem vagy túlságosan határozott, kerek-perec közölni kell, hogy NEM teszed ki az akkor alig 2 hónapos gyereket ilyen útnak, kb egy hideg szellőtől már megfáznak és minden bajuk van, ha ők nem hajlandóan jönni, akkor indén nem lesz közös karácsony és kész.
2019. okt. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!