Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kezdjek anyámmal? Teljesen...

Mit kezdjek anyámmal? Teljesen kivagyok már.

Figyelt kérdés

Folyamatosan próbál kontrollálni és azt kell tennem ami neki tetszik, mert ha nem akkor dührohamot kap és hosszú percekig üvöltözik.

Most megkérdeztem, hogy az Őszi szünetben esetleg nem-e mehetnék én a barátomhoz mert mindig ő jön.. Erre az volt a válasz hogy "Nem mert az öcsédre (12 éves) vigyáznod kell..." És ezután jött a klasszikus: üvöltött hogy az én barátom sem jöhet , mert ő nem tud pihenni (miatta). Nem örül neki hogy most szombaton is jön..


Elköltözni nem tudok, pedig szeretnék.. Még gimibe járok és nem akarom otthagyni, váltani sem szeretnék utolsó évre.. Milyen tanácsot tudtok adni ezzel kapcsolatban? Hogyan tudnám neki elmagyarázni hogy szeretnék élni, és nem azt tenni amit ő akar.


19L



2019. okt. 18. 15:35
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek
2019. okt. 19. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!