Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Hogy mondjam meg neki, hogy egyedül akarok lenni, ha ő utána mindig megsértődik? 17l

Figyelt kérdés

Anyámmal vagyok egy szobában,apu meg külön, mivel apu horkolása miatt anya nem tud aludni. Na meg amúgy sincsenek jóban. Nekem sem jó anyával a kapcsolatom, ebbe most nem mennék bele, hogy miért nem, de ő úgy tesz, mintha jó lenne. Az a lényeg, hogy nekem már elegem van, hogy csak akkor tudok egyedül lenni, ha a koliba kiülök abba a konyhába, ahová kb senki sem jár. Anya meg egyszer azt mondta,hogy ha egyedül akarok lenni,akkor mondjam neki. De valahogy bármikor mondtam, mindig megsértődik,sajnáltatja magát.

Mit kene kezdenem ezzel az egésszel?


2019. okt. 19. 14:49
 1/1 anonim ***** válasza:
2019. okt. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!