Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek nyerészkedem a...

Szerintetek nyerészkedem a lányomon?

Figyelt kérdés

Havi szinten ad 30ezret rezsire ami minden hónapban 11.000ft plusz negyed évente 3000 plusz 2 havonta 7000 rezsi költség van.

Ezen felül teljes mértékben fizeti a gázt és az internetet ami 8000 ft.

Nekem éves szinten marad szinte 180 ezer.

Ők is itt laknak a gyerekével egyébként. Bevásárlás, főzés teljesen külön működik.

Alkalomadtán persze kapok egy tvt, telefont, vérnyomás mérő vagy akár gyógyszert és még sorolhatnám.

Barátnőm szerint amennyit költekezik külön albérletbe is tudna szinte menni és nem szabadna elfogadtam ha én gondolnék az unokámra, mivel házra gyűjt.

És hogy rajta verem le azt is hogy a fiamtól még egy képeslapot sem kapok.

Hozzáteszem a férjem és az én bevételem például télen 180.000ft nyáron 380.000ft.

Én nem kértem de nem is utasítom vissza.

Annyit ad amennyit gondol de egyébként ennyit ad minden hónapban.


2019. okt. 20. 17:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
83%
Jah ertem. Lehuzod a lanyod,majd abbol a penzbol veszel nehany aprosagot az unokadnak es ezzel elkonyvelted, hogy te vagy a jofej nagyi, aki tamogatja az unokajat! A pofam leszakadna. Remelem mielobb elhuznak toled!!!
2019. okt. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Na én ezt nem értem...
2019. okt. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
79%

Miért emelted ki a kérdést?

Nem írták még le elegen, hogy igen, nyerészkedsz?

2019. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
0%
Havi 30k, rezsire nem sok, nincs ebben semmi nyerészkedés
2019. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem ez lehúzás. Osszátok el a REZSIT ahányan vagytok és fizesse mindenki a részét. Látom a netet te is használod, pedig nem te fizeted. És akkor még pluszba elfogadod a tévét, a telefont meg miegymást, amikor el is adhatná, hiszen lakásra gyűjt szerencsétlen.

Tipikus "ha ingyen van, akkor elfogadom" hozzáállás.

2019. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!