Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan segítsek a lányomon?...

Hogyan segítsek a lányomon? Nagy fogyása után a külseje megszállottja lett, csak ez foglalkoztatja.

Figyelt kérdés
Mindig gyönyörű lány volt (anyai elfogultság nélkül), de túlsúlyos. Most lefogyott viszonylag gyorsan 120 kilóról 60-ra. A bőre nem nyúlt meg, a melle elég rosszul nézett ki, tehát azt megértettem, hogy fel akarja varratni. Nem volt elég, lett szilikon is. Ez még oké. De azóta ennek a megszállottja lett. Orrplasztika (amúgy is szép fitos orra volt pedig), szájfeltöltés, póthaj, foghéj egész fogsorra, ilyen-olyan fiatalító kezelés, sminktetoválás és még Isten tudja mennyi minden... Nem is foglalkozik mással, a fiúkkal sem. Nem lesz ez így jó meglátásom szerint... Hogyan segíthetnék rajta lelkileg? 27 éves egyébként.
2017. ápr. 20. 17:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen esetben sajnos mondhatsz neki akármit, neki kéne fejben megértenie, hogy bőven elég és hogy nem ezektől lesz szép.

Én támogatnám a döntéseiben, még akkor is, ha szerintem ez már túlzás.

A kezelések ellenére is ugyanaz az ember maradt.

Tényleg nem szép amúgy, ha valaki átesik a ló túloldalára.

Zimány Lindát érdemes megnézni, hogy néz ki manapság.És mondjuk 10 éve hogy nézett ki.

Se ő döntése, ha szerinte így jobb neki, akkor miért ne?

2017. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
93%
Sajnos, úgy néz ki, hogy ez testképzavar, sose lesz elég szép a saját szemében. Próbáld meg rábeszélni, hogy legalább egyszer menjen el egy pszichológushoz, hátha sikerül eláttatni vele, hogy élvezze most már az életet, ne szűküljön be ennyire. Lehet, hogy korábban sokat bántották a külseje miatt, és nehéz feldolgoznia.
2017. ápr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
51%
Hát... Nyugodtan mondd meg neki, hogy a szájfeltöltéstől szebb nem lehet, csak ronda. Olyan férfit nem fog találni magának, akinek tetszik.
2017. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%
Úgy gondolom talán jót tenne neki, ha elbeszélgetne vele egy pszichológus... Segítene feldolgozni neki a változást...
2017. ápr. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Testképzavar, és ha így halad, még anorexiás-bulimiás is lesz.


Pszichológus, sürgősen!

2017. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem testkepzavaros. Azonban fontos megvizsgálnod neked is, hogy lehetett-e valami a gyerekkorában, ami miatt nincs rendben önmagával.

Pszichológust javasolnék, illetve nem tudom ismered-e a pszichodrámát, nagyon hatékony terápiás módszer. Nézz utána pl a pszichodrama.hu oldalon.

2017. ápr. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, hogy annak ellenére, hogy 120 kg volt, sosem volt gondja pl. a férfiak terén. Mindig volt udvarlója vagy barátja, nem is a "maradék". Most pedig őket is elhajtja, mert ez milyen már meg az milyen már... Tényleg nem érdekli semmi, a munkája sem, pedig azt előtte imádta, csak hogy mit változtasson magán.
2017. ápr. 20. 18:22
 8/31 anonim ***** válasza:
53%

Bocsánat, de mitől lett volna gyönyörű egy 120 kilós lány?


A többivel kapcsolatban pedig szakemberre lesz szüksége, a többiek leírták.

2017. ápr. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
55%
Kiváncsi lennék miből futja a műtétekre, ha már nem is dolgozik?
2017. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
66%

Ott a pont az elsőnél.


120 kg nem kis felesleg.Elég nehéz egy ,,kis''felesleggel szépnek lenni.

Amúgy szép teljesítmény,hogy több mint 60 kg-ot fogyott.Legalább természetes úton,vagy valami csodaszer segítségével ?

+Saját maga fizeti ezeket,vagy te ?


Én is ajánlanék neki egy pszichológust.

2017. ápr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!