Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sosem szeretett az anyám. Nem...

Gabóca Kabóca kérdése:

Sosem szeretett az anyám. Nem érdekli az sem ha kikészultem már. Nekem szar volt az életem tied miért legyen jobb?

Figyelt kérdés
Állando éjjeles vagyok.Addig alhatok amig a gyerek oviban van.9-15-ig.Én viszem-hozom ovibol.(biciklivel,gyalog).Ezután már nem fekszem vissza pedig jolesne mert iszonyu kimerult vagyok.Játszotérre viszem a kicsit illetve kisebb kirándulásokra.Szombaton nincs ovi,Megreggeliztetem,és lefekszem.Kb.egy ora mulva beront a lányom,kiabál,ugráltat minden aproságért.Megkértem anyámat hogy csak délig hadd alhassak.Válasz:te kolkod csinálj vele amit akarsz...Anyám nyugdijas igaz 40 éves kora ota háztartásbeli.Alig van dolga.Mosogatogépet használ,én mosom,teregetem a ruháikat,intézem a gyogyszereiket,rohangálok a patikába,bevásárolok.Sok más egyedulállo anyukának segit inkább az anyja pl.oviba hordás,elviszik a gyereket játszotérre hogy anya hadd aludjon mert éjjeles...4 éve lakunk ott de nem emlékszem egyetlen alkalomra hogy azt mondta volna:fekudj le szarul nézel ki.Mondtam neki hogy igy esélyem nincs uj életet kezdeni.Erre a válasz:nem lesz neked már semmilyen uj életed.Nekem szar volt a tied miért legyen jobb...Gyerek apjára nem számithatok.Egyik ilyen 1 orás alvásos nap után annyira bealudtam hogy bepisiltem.Ilyen minden család élete vagy csak én vagyok gyenge?

2019. okt. 24. 15:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Reggel fél 7-kor indul a melosbuszunk haza.7:15 -re érek haza.Tehát ha akarnám se tudnám előbb felkelteni.7:45-kor el kell indulnom vele az oviba.Odaérunk kb.8:15 -re.Hazaérek 8:30-ra.Gyors zuhany vagy az se...alvás kb 9-kor.Délután 3-kor szol az ébreszto.Alhatok tovább fél 4-ig de akkor meg nagyon kapkodva,puffadt szemekkel esek be az oviajton negyed 5-kor.16:30 -ig van ovi.Aki véletlen 16:25-kor esik be a gyerekéért azt már megdorgálják...Az ovi tőlunk sajnos 3 km emelkedo végig.Most mennem kell...vár a melo.
2019. okt. 24. 19:56
 12/23 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy azt hittem kisebb a gyereked, hogy ennyire tesz a pihenésedre. NE neveld bele hogy ő az első, és senki más nem számít, mert később komolyabb bajaid lesznek vele.
2019. okt. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
68%
Akkor hat órát simán végigalszol. Mi a baj? Másnak se jut több három műszak mellett, 5-6 óra a megszokott.
2019. okt. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
70%
És miért rizsázol hogy nincs szíved kelteni, ha nem is tudod korábban kelten?
2019. okt. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
64%
8# Több gyereket nevelek munka mellett. És hidd el, hogy nem szenvednek attól, hogy nálunk hatkor ébresztő van és fél hétkor indulás. Élnek még és teljesen vígan mennek be az oviba. Ezt te találod ki, hogy nem bírná.
2019. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
13# valóban, ott a pont. Én sem alszom többet, szerintem más sem. Plusz, ha délutános vagyok, akkor fél 11 mire hazaérek, azonnal nem tudok ágyba zuhanni és fél hatkor ébresztő. Szóval ja, igazad van.
2019. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
41%

Azért nem feltétlenül az alvási órák számában merül ki mennyire fáradt valaki.

Lehet,hogy nektek elég 5-6 óra alvás is, férj család,barátnő mindenki mellettetek áll...

De egy elkeseredett,egyedülálló nőnek aki folyton éjszakázik szerintem napi 10 óra se lenne elég,hogy jól érezze magát.

Pszichológust javaslok.


Egyébként egy anyának mi joga van azt mondani a lányának,hogy ha az ő élete pocsék volt, akkor a gyereknek se legyen jó?!

Borzalmas. Szegény kérdezővel senki sem érezteti,hogy fontos lenne. Ez a lényeg, nem pedig az,hogy mennyit alszik...Én sosem mondanék ilyet a gyerekemnek,hogy legyen szar élete,mert az enyém is rossz...jesszus.

2019. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%
17# mellettem nem volt anyuci, aki vigyázott volna a gyerekre akár reggel, vagy ha beteg, mindent én oldottam meg. Miről beszélsz? A kérdezőnek van ingyen bébiszittere, neki nem kell aggódni, hogy kirúgják, ha otthon marad a beteg gyerekkel! Ja, hogy ez szerinte nem fontos... Ő baja.
2019. okt. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
60%
"Borzalmas. Szegény kérdezővel senki sem érezteti,hogy fontos lenne. Ez a lényeg, nem pedig az,hogy mennyit alszik.." Aha. szerinted az a baj, hogy nem tutujgatnak egy felnőttet, aki csak úgy mellékesen évek óta felelősséggel tartozik egy másik életért.
2019. okt. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
72%

18# és 19#.

Természetesen mindenki roppantmód örül annak,hogy ti ilyen eszméletlen erős, minden poklot megjárt anyukák vagytok. Szuper meg minden,tényleg. Nem bele kéne kötni a másikba ilyen ordenáré módon erőfitogtatással, hanem szépen segítséget nyújtani, de úgy látom jobban megy a másik felett pálcát törni.

Fitogtathatjátok ezerrel, névtelenül úgyse fogja ez rólatok senki tudni, valóéletben meg gondolom csak becsitultok.


Egyébként meg gondolom a kedves kérdező csak egy pár alkalomra gondolt,amíg vigyáz az anyukája a gyerekre. Nyilván nem vele akaeja felneveltetni a gyerekét. Az meg,hogy vissza kellett térnie a szülői házba gyereket nevelni, inkább szomorú dolog. Szerintem szívesebben lakna a férjével saját családi házban.

Kedves Kérdező!

Nem minden család élete ilyen, de bizony jobban a sarkadra kell állni,ha eredményt vársz.

Én mindenképpen kitörnék ebből az életből.

2019. okt. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!