Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Sosem szeretett az anyám. Nem...

Gabóca Kabóca kérdése:

Sosem szeretett az anyám. Nem érdekli az sem ha kikészultem már. Nekem szar volt az életem tied miért legyen jobb?

Figyelt kérdés
Állando éjjeles vagyok.Addig alhatok amig a gyerek oviban van.9-15-ig.Én viszem-hozom ovibol.(biciklivel,gyalog).Ezután már nem fekszem vissza pedig jolesne mert iszonyu kimerult vagyok.Játszotérre viszem a kicsit illetve kisebb kirándulásokra.Szombaton nincs ovi,Megreggeliztetem,és lefekszem.Kb.egy ora mulva beront a lányom,kiabál,ugráltat minden aproságért.Megkértem anyámat hogy csak délig hadd alhassak.Válasz:te kolkod csinálj vele amit akarsz...Anyám nyugdijas igaz 40 éves kora ota háztartásbeli.Alig van dolga.Mosogatogépet használ,én mosom,teregetem a ruháikat,intézem a gyogyszereiket,rohangálok a patikába,bevásárolok.Sok más egyedulállo anyukának segit inkább az anyja pl.oviba hordás,elviszik a gyereket játszotérre hogy anya hadd aludjon mert éjjeles...4 éve lakunk ott de nem emlékszem egyetlen alkalomra hogy azt mondta volna:fekudj le szarul nézel ki.Mondtam neki hogy igy esélyem nincs uj életet kezdeni.Erre a válasz:nem lesz neked már semmilyen uj életed.Nekem szar volt a tied miért legyen jobb...Gyerek apjára nem számithatok.Egyik ilyen 1 orás alvásos nap után annyira bealudtam hogy bepisiltem.Ilyen minden család élete vagy csak én vagyok gyenge?

2019. okt. 24. 15:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
20# nem jártam meg minden poklot, mert gyerekem nem halt meg, erőszak áldozata nem voltam és efféle borzalmak nem történtek velem. De ahogy írta előttem valaki, felelősséggel tartozik egy élet iránt és amit írt, az nem a világ vége. Más anyák sem alszanak túl sokat több évig, más anyák is dolgoznak és más anyának nincs segítsége. Neki van. Munkája is. Ki ébred a kicsihez, ha éjjel lázas vagy hány?? Hát nem ő. Ellenben más anya végigcsinálja az éjjeli műszakpot a gyerek mellett, ha beteg és helytáll nappal. Nem egyedül tart el egy albérletet és nem fognak éhezni, mert ott van az az utálatos nagymama, aki vigyáz a gyerekre éjjel és fedelet ad nekik. A kérdezőnek fogalma sincs mit jelent az, hogy milyen valóban egyedül! Ellenben más anyákkal, akiknek aztán tényleg semmi segítségük és mégis egy szó nélkül csinálják végig ezeket az éveket! Nem, nem lehet sajnálni, csak mert hat órát alszik!
2019. okt. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem olvastam végig, de ha egy felnőtt ember a fáradtságtól alvás közben bepisil, az nagyon fáradt lehet.:(
2019. okt. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
52%

21#-es



Igen, vannak olyan anyák akiknek semmi segítségük nincs. Mindent egyedül kell csinálniuk, de ez nagyon a véglet.

De itt nem is erről van szó.

Ennyi erővel minden magyarnak boldognak kéne lenni,mert örüljünk neki,hogy nem Afrikában élünk az éhezők között.

Mégis több lehet itt az öngyilkos,depressziós jelölt mint ott.


A kérdező ott rontja el,hogy félszegen és határozatlanul áll a dolgokhoz.

Az,hogy ott van az anyukája és egyszer-kétszer elvárja,hogy vigyázzon a gyerekére amíg többet alszik 6 óránál?

Ez annyira nagy hiba lenne szerinted?

Ahogy olvastam még betegsége is van a kérdezőnek.


Sarkadra kell állnod kérdező. Bizony megmondanod a gyereknek,hogy az van amit Te akarsz. Nem zsarnokot nevelsz, hanem a gyermekedet.

Ha anyukád nem segít, akkor fordulj más alternatívákhoz. Abban az esetben,ha szükséged van több alvásra és attól te jobban éreznéd magad, akkor fogadj tényleg valakit, aki vigyáz rá.

Remélem megoldódik a bajod.

2019. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!