Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy lehet másként viszonyulni...

Hogy lehet másként viszonyulni 2 gyerekhez?

Figyelt kérdés

Nekem nincs még gyermekem, de a páromnak van kettő, az egyik nagyobb 8 éves, a másik még 1 éves sincs. Kulon notol vannak

Mi nem rég jottunk ossze, a kisebb gyereket nem akarta csak becsuszott de nekem furcsa, hogy az egyik gyerekhez ragaszkodik, a másik meg totál nem érdekli.

Nálunk is szóba jott a gyerekvallalas jovobeli tervkent, de így nem tudom mit higyjek róla, mert az egyikkel jó apa, a másik story meg olyan ami elég durva és mi van ha velem is ez lesz a sorsa?! Ha ot kerdezgetem,nem szivesen beszel rola. Csak azt hajtogatja, hogy megromlott a viszony és azert jott a masik gyerek szuletese elott mert nem akart ebben resztvenni. Félek velem is elofordulhat ez :(


2019. okt. 27. 20:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
38%
Tehát van egy tervezett gyerek, akivel jó a kapcsolata, és egy nem tervezett, aki nem érdekli. Mi nem érthető ebben? Ha valakintervezi a gyereket, akkor szereti, ha nem tervezi, nem akarja, akkor nem. Ebből azt a következtetést lehet levonni, hogy akkor vállalj veke gyereket, ha k is akarja, ne azzal próbáld megfogni, mert lelep.
2019. okt. 28. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Soha nem kezdenék ilyen férfival..
2019. okt. 28. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
2019. okt. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
86%

"így nem tudom mit higyjek róla ... nem szivesen beszel rola"

Akkor menekülj!

2019. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
34%
Én ilyen férfinak nem szülnék gyereket.
2019. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
39%

"Ha valakintervezi a gyereket, akkor szereti, ha nem tervezi, nem akarja, akkor nem. "


Akkor az ember védekezik. Nem a másikra tolja a felelősséget, meg bízik a véletlenben, főleg, ha már van egy gyereke valakitől. Nem hazárdírozik, meg mossa kezeit,

hogy "nem szeretlek, mert nem is akartalak", hanem gumit húz, és nem csinál gyereket.

Nem kérdés, hogy szóba sem állnék egy ilyen felelőtlen díszhímmel, nemhogy gyerekvállaláson törjem a fejem!

2019. okt. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
16%

16!


Ismered a mondást, hogy egy nő ket dologért tesz meg mindent: azért, hogy legyen vagy ne legyen gyereke?

2019. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Nem egyből azonnal gyereket akarunk, csak nyilván volt terítéken a téma, hisz jobb ha mindketten tudjuk mik a jövőbeli tervek főleg a már meglévő 2 gyerek miatt is.


A kisebb gyerek anyukájával is szoktak beszélni, állítólag a nő nem száll le róla, de én úgy látom hogy érdekli valamilyen szinten, hiszen akkor nem is beszélne vele...

2019. okt. 28. 22:21
 19/19 Savlekotő ***** válasza:
Látom te is beakarsz állni a sorba ahol hagy egy magot.. Különben már rég kitetted volna.
2019. okt. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!