Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek a családomról?

Mi a véleményetek a családomról?

Figyelt kérdés
Az anyám és az apám amikor betegség miatt ami kB 6 évig tartott. Ebből 3 évig főként fekvés, emberek közé 3 év után tudtam menni újra. Felszedtem a sok fekvéstől plusz 11 kg-ot.(69) Elötte jó alakom volt, feleslegem sosem volt. Ezzel is csak husi voltam nem dagi. Mire kaptam a savat plusz 4 kg-nál már a 100kg-os anyámtól, hogy hányadik hónapban vagyok. Apámtól szintén. Meg hogy igénytelen vagyok mert folyton pizsamában voltam. Amikor elkezdtem fogyózni betegesen gáncsoskodtak. Sőt annál a szintnél ahol már fikáztak korábban megpróbáltak meggyőzni hogy ha az alá megyek akkor túl vékony leszek. Persze de korábban még 9.hónap.(62kg amúgy akkor) nyilván be voltak rittyentve hogy leadom és nem tudnak csesztetni. Nem volt még elég bajom. Persze nővérem is ugyanez. Persze ment nővérem részéről a te csak egy lusta sz. vagy aki nem akar dolgozni menni. Persze biztos jó volt 3 évig a 4 fal között elzárva élni. Az apám eleinte lenyirattatta velem a füvet. KB dülöngélve toltam. Azon kívűl semmit nem csinál a háztartásban de még ahhoz is lusta. Amikor végül lepattintottam. Magamat se bírtam szinte vinni. Erre mindenkinek a hátam mögött hogy lusta vagyok. Pont ő mondja aki nem túlzok. Csak fűnyírás. Az anyám csinálja a begyújtást is. És még ki is szolgáltatja magát hogy vacsora eléje téve. Fél 8kor meg irány aludni. Hajnali 5kor meg csapdosással szellőztet.az összes ajtót szintén. Meg direkt a szobám elött engedi a fürdőben a vizet 5 percig nyitott ajtónál. Meg fel alá járkál hogy a másik ne tudjon aludni. Amint vettem a korábbi telefonom apám rohant venni magának is egyet. Aztán próbálta fikázni az enyémet ami 3x drágább volt. Most vettem egy másikat. Kikapta a kezemből azt elkezdte fikázni hogy ezt össze vissza dobálták. Ezt csak tudni kell hogy zsugori mindenre. Ezért irigy mindenkire. Ja amúgy ahogy lefogytam megmutattam a hasam. Szó szerint apám elkapta a tekintetét hogy ne is kelljen látnia. Mostanság fogytam le meg vettem telót. Ugyh jól mentek a dolgok. Erre rohant most is a boltba hogy vegyen vmit amivel versenyezhet velem. Meg kB azóta hogy lefogytam és mikor erősödöm meg című nóta megy. Múltkor megkaptam a nem jövök horgászni? Mondom nem az én sportom nőként. Mire ja belerántana a vízbe a hal. Most meg a gyenge vagy című nóta megy.. Na már röhögök előre hogy most kezdem az edzést. Milyen fejét fog vágni akkor. Ja amúgy egy nyamvadt könyvet nem olvastak el értem. De szó szerint kiadták hogy gyógyuljak meg parancsszóra. Éppen nem kezdtek el csettegtetni hozzá. Megkaptam az ilyen beszólásokat hogy 30 éves vagy de semmi élettapasztalatod. Meg a csak azt tudnám hogy mi lenne veled nélkülünk. Az egyetemet csak egy pofahúzással fizették. Államis voltam amúgy. Nem volt tandíjam. De azért ők akarták a legjobban hogy menjek. Akkor jöttem rá hogy ezeknek csak egy kolonc voltam a sulival amikor ilyet szólt apám hogy majdnem elcsúsztam egy évet és akkor már fizetős lettem volna. Végül sikerült nem csúszni egy évet sem. De akkor ilyet szólt apám hogy egy cinikus vigyorgással hogy és ha elcsúszol akkor azt ki fogja neked finanszírozni? Magyarán csak egy kolonc voltam. De azért ahogy kijöttem mesteres záróvizsgáról 3ast kaptam. meg hogy és az jó? Meg hogy és doktori? Nyamvadt 5 percig nem hagyott örülni neki. Az anyám ha összejöttem fiúval rögvest ment a nóta hogy miért ne legyek vele napokig nyavogva. Elkezdtem rendberakni a házukat mert annyira leélték.. Erre hogy én csak arra várok, hogy ők meghaljanak és mindenre rátehessem a kezem. Na kB a szobájuk lepattogott festék meg düledező bútorok voltak. Hazudnak is. KB nem tudom már eldönteni hogy ezeknek simán beteges kisebbségi komplexusuk van amiből fakadóan a saját gyermekeiknek is rosszat kívánnak. Hogy kB semmi ne sikerüljön. Legyen rossz alakod mert ők igénytelenek. Ne legyen pasid mert az ő kapcsolatuk rossz volt mindig is. Gyűlölik egymást. A tanulmányok ugyan sikerüljenek ha már fizetik. De örülni akkor sem engednek neki. Minden nap ordibálnak egymással. Kiskoromban késeket vágtak egymáshoz. Egyszer el is találtak vele. Ovis voltam. Bármit vettek csak szájhúzással. 10 éves koromig az anyám által varrott rongyokban járattak. Mindezt úgy hogy van pénzük mint a szemét.bútorok dettó. Egyre inkább az a véleményem hogy nekik csak azért kellett gyerek hogy öregkorukban legyen kire rácsimpaszkodniuk hogy körbeugrálja őket. Próbálták már meg csicskásítani csak nem sikerült. Akkor is lettem minden..... Komolyan megmondom már azon gondolkozom hogy külföldre megyek. Az biztos mert itt nincs jövő. Csak őszintén már úgy élem az életemet hogy becsukaszkodok és közéjük se megyek. Egyik nap leültem kajálni anyámmal mindjárt csak a vérszívás ment. Mondom kár volt kitenni a lábam a szobából. Ja amúgy 3 évvel ezelöttig anyám minden nap nekem támadt szavakkal. Oké egy-két dolgot köszönhet nekik az ember. Bár azt se éppen szívből tették. Szerintetek ez szimpla beteges szintű kisebbségi komplexus náluk vagy lehet vmi komolyabb? Mert ennyire irigynek lenni a saját véredre és minden területén rosszat kívánni neki az nem normális
2019. okt. 28. 16:06
1 2 3 4 5
 31/46 Savlekotő ***** válasza:
87%
Keress pszichológust valami nagyon félre ment a fejedben.. Hol jogász vagy,hol falun köt beléd mindenki,hol elhagyott feleség,hol gyereked van,dönts már el ki vagy,vagy vedd be a gyógyszert a tudathasadásaidra. Uram gyere le,pedig ateista vagyok. :(
2019. okt. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 A kérdező kommentje:
Te meg miféle feleség meg gyerekről hadrikálsz? Semmi ilyet nem írtam. Egyébként jogász se írtam hanem hogy jogi karon végeztem msc-vel. De igen jogon csak jogász lehetsz. :) Én hibám minek állok szóba tudatlanokkal. Hát egy biztos az ország tőletek se jut elöbbre kispofáim
2019. okt. 28. 20:30
 33/46 A kérdező kommentje:
Nesze neked. Hát kipusztulni se én fogok. Mindenesetre a nép jó úton tart efelé a folyamatos elvándorlással meg a 30-40-es korosztály férfiak 80%-os gyermektelenségével. Töketlen banda. Persze nem csoda. Még egy csaj is simán lenyomja az ilyen savlekötőféléket. Pfff
2019. okt. 28. 20:49
 34/46 anonim ***** válasza:
80%

Azt hiszem, megvan a neked való vőlegény. Kicsit talán fiatalabb nálad, de mégis annyira egymásnak valók vagytok.

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

2019. okt. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%

"Na hát ezt az országot akinek épelméje van tényleg elhagyja."

Hát, ha ez a feltétel, akkor Te nagy gondban leszel és a végén még a nyakunkon maradsz...

2019. okt. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%
És íme az első ember aki egy MA szakos kart Msc-vel tudott elvégezni! Jog Msc, gratulálok, mi a titkod? Vagy ezt csak azok kapják meg akik kómában diplomáznak le?
2019. okt. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Akkor húzzál külföldre. Problem?
2019. okt. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
2019. okt. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 A kérdező kommentje:
El is fogok menni külföldre az egyszer biztos. Ennyi h. Lye f. Ász között ki akar maradni? Az emberek negatívak, erőszakosan, irigyek. Annak örülnék ha a másikba belerúghatnak. És most már nem is bánom hogy ilyen fikázást kaptam. Ez volt az utolsó megerősítés hogy megérdemli a nevét Cigánia. Ja és mondják BA-nak Bsc-nek. MA-nak és Msc-nek surmókám. De tudom tudom itt már attól is eldurran az emberek agya, ha csak meghallják a diploma szót. Ezt is megéltem már nem egyszer. Nyamvadt senkiháziak. Azok vagytok és azok is maradtok
2019. okt. 29. 09:52
 40/46 A kérdező kommentje:

Se ti se a többi nem fog hiányozni. SOK SIKERT a kipusztuláshoz!80%-os szingliség Mo-on. Háh na jó

Vicc ez az ország. De nyugodtan elolvashatjátok mások véleményét akik már elhúztak. Ugyanaz. Pedig én még el se mentem.

2019. okt. 29. 09:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!