Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek a családomról?

Mi a véleményetek a családomról?

Figyelt kérdés
Az anyám és az apám amikor betegség miatt ami kB 6 évig tartott. Ebből 3 évig főként fekvés, emberek közé 3 év után tudtam menni újra. Felszedtem a sok fekvéstől plusz 11 kg-ot.(69) Elötte jó alakom volt, feleslegem sosem volt. Ezzel is csak husi voltam nem dagi. Mire kaptam a savat plusz 4 kg-nál már a 100kg-os anyámtól, hogy hányadik hónapban vagyok. Apámtól szintén. Meg hogy igénytelen vagyok mert folyton pizsamában voltam. Amikor elkezdtem fogyózni betegesen gáncsoskodtak. Sőt annál a szintnél ahol már fikáztak korábban megpróbáltak meggyőzni hogy ha az alá megyek akkor túl vékony leszek. Persze de korábban még 9.hónap.(62kg amúgy akkor) nyilván be voltak rittyentve hogy leadom és nem tudnak csesztetni. Nem volt még elég bajom. Persze nővérem is ugyanez. Persze ment nővérem részéről a te csak egy lusta sz. vagy aki nem akar dolgozni menni. Persze biztos jó volt 3 évig a 4 fal között elzárva élni. Az apám eleinte lenyirattatta velem a füvet. KB dülöngélve toltam. Azon kívűl semmit nem csinál a háztartásban de még ahhoz is lusta. Amikor végül lepattintottam. Magamat se bírtam szinte vinni. Erre mindenkinek a hátam mögött hogy lusta vagyok. Pont ő mondja aki nem túlzok. Csak fűnyírás. Az anyám csinálja a begyújtást is. És még ki is szolgáltatja magát hogy vacsora eléje téve. Fél 8kor meg irány aludni. Hajnali 5kor meg csapdosással szellőztet.az összes ajtót szintén. Meg direkt a szobám elött engedi a fürdőben a vizet 5 percig nyitott ajtónál. Meg fel alá járkál hogy a másik ne tudjon aludni. Amint vettem a korábbi telefonom apám rohant venni magának is egyet. Aztán próbálta fikázni az enyémet ami 3x drágább volt. Most vettem egy másikat. Kikapta a kezemből azt elkezdte fikázni hogy ezt össze vissza dobálták. Ezt csak tudni kell hogy zsugori mindenre. Ezért irigy mindenkire. Ja amúgy ahogy lefogytam megmutattam a hasam. Szó szerint apám elkapta a tekintetét hogy ne is kelljen látnia. Mostanság fogytam le meg vettem telót. Ugyh jól mentek a dolgok. Erre rohant most is a boltba hogy vegyen vmit amivel versenyezhet velem. Meg kB azóta hogy lefogytam és mikor erősödöm meg című nóta megy. Múltkor megkaptam a nem jövök horgászni? Mondom nem az én sportom nőként. Mire ja belerántana a vízbe a hal. Most meg a gyenge vagy című nóta megy.. Na már röhögök előre hogy most kezdem az edzést. Milyen fejét fog vágni akkor. Ja amúgy egy nyamvadt könyvet nem olvastak el értem. De szó szerint kiadták hogy gyógyuljak meg parancsszóra. Éppen nem kezdtek el csettegtetni hozzá. Megkaptam az ilyen beszólásokat hogy 30 éves vagy de semmi élettapasztalatod. Meg a csak azt tudnám hogy mi lenne veled nélkülünk. Az egyetemet csak egy pofahúzással fizették. Államis voltam amúgy. Nem volt tandíjam. De azért ők akarták a legjobban hogy menjek. Akkor jöttem rá hogy ezeknek csak egy kolonc voltam a sulival amikor ilyet szólt apám hogy majdnem elcsúsztam egy évet és akkor már fizetős lettem volna. Végül sikerült nem csúszni egy évet sem. De akkor ilyet szólt apám hogy egy cinikus vigyorgással hogy és ha elcsúszol akkor azt ki fogja neked finanszírozni? Magyarán csak egy kolonc voltam. De azért ahogy kijöttem mesteres záróvizsgáról 3ast kaptam. meg hogy és az jó? Meg hogy és doktori? Nyamvadt 5 percig nem hagyott örülni neki. Az anyám ha összejöttem fiúval rögvest ment a nóta hogy miért ne legyek vele napokig nyavogva. Elkezdtem rendberakni a házukat mert annyira leélték.. Erre hogy én csak arra várok, hogy ők meghaljanak és mindenre rátehessem a kezem. Na kB a szobájuk lepattogott festék meg düledező bútorok voltak. Hazudnak is. KB nem tudom már eldönteni hogy ezeknek simán beteges kisebbségi komplexusuk van amiből fakadóan a saját gyermekeiknek is rosszat kívánnak. Hogy kB semmi ne sikerüljön. Legyen rossz alakod mert ők igénytelenek. Ne legyen pasid mert az ő kapcsolatuk rossz volt mindig is. Gyűlölik egymást. A tanulmányok ugyan sikerüljenek ha már fizetik. De örülni akkor sem engednek neki. Minden nap ordibálnak egymással. Kiskoromban késeket vágtak egymáshoz. Egyszer el is találtak vele. Ovis voltam. Bármit vettek csak szájhúzással. 10 éves koromig az anyám által varrott rongyokban járattak. Mindezt úgy hogy van pénzük mint a szemét.bútorok dettó. Egyre inkább az a véleményem hogy nekik csak azért kellett gyerek hogy öregkorukban legyen kire rácsimpaszkodniuk hogy körbeugrálja őket. Próbálták már meg csicskásítani csak nem sikerült. Akkor is lettem minden..... Komolyan megmondom már azon gondolkozom hogy külföldre megyek. Az biztos mert itt nincs jövő. Csak őszintén már úgy élem az életemet hogy becsukaszkodok és közéjük se megyek. Egyik nap leültem kajálni anyámmal mindjárt csak a vérszívás ment. Mondom kár volt kitenni a lábam a szobából. Ja amúgy 3 évvel ezelöttig anyám minden nap nekem támadt szavakkal. Oké egy-két dolgot köszönhet nekik az ember. Bár azt se éppen szívből tették. Szerintetek ez szimpla beteges szintű kisebbségi komplexus náluk vagy lehet vmi komolyabb? Mert ennyire irigynek lenni a saját véredre és minden területén rosszat kívánni neki az nem normális
2019. okt. 28. 16:06
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy elég sérült család lehettek, ha mindenki utál mindenkit, mégis egy fedél alatt vagytok. Te 30 évesen miért laksz még otthon, ha jobb a telefonod, mint apádnak? Inkább gyűjts albira és járj el pszichológushoz, ne betegségbe, versengésbe meg ezoteriába menekülj, hogy megkapd végre a figyelmüket, hanem el otthonról, hogy úgy csinálhasd az életed, ahogy te akarod (és tudod). Egyébként az a tipikus magyar mentalitás :) ha mindent másra fogsz és máris minimum külföldre (és gondolom, nem keletre) áhítozol, miközben otthonról sem sikerült még elszakadnod.
2019. okt. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Mesebeli.
2019. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 Savlekotő ***** válasza:
83%
De mi a kérdés,mert csak ide hányod magadból a sok fejetlenséget,sokadik ide hányt fejletlen kamu ez is ilyenkor mit szívsz tényleg érdekel,kezdem a szülőket sajnálni ha fele igaz,én is késsel dobáltalak volna. :(
2019. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 Savlekotő ***** válasza:
2019. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
83%
Az ország és a nemzet szégyene vagy azért, amit itt összehordasz a saját népedről. Húzz is el az országból minél előbb, senki nem fog sírni utánad.
2019. okt. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
87%

Csak azt nem értem, miért nem kedvesek ezzel a szegény lánnyal soha sehol...

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..

2019. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl el,nemcsak otthonról,hanem az országból is,ha mindenki ilyen bunkó veled?
2019. okt. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
F. Sza betegségbe is lehet menekülni.nem tudtam, hogy azt direkt csináltam. Pontosan emiatt lakok még mindig velük. Betegségek miatt. Ezotériába pedig nem menekültem. Ezt már kB fél életemben tapasztalom. Most az a sok ember a világon, milliók akik spirituális nézeteket vallanak mind belemenekülnek az ezotériába? Ez az újabb meg hogy megint pillanatok alatt megtalálja a korábbi hozzászólásaimat. Most én vagyok tudatlan és ez vhogy lehetséges? Vagy ez a kretén rám van kattanva? Amúgy meg nem csak anyámék miatt találtam ki hogy elköltözök külföldre. Mondjatok már egyet ami ebben az országban jól működik! Negyed annyi a magyar fizu mint a nyugati. Ismerósöm Ausztriában 800.000 nettót keresett már 4 évvel ezelött is. A házak 30-60millió ott falun. Ja bocsi felénk is. MOST Épült 30-ért egy pici ház. Ja csak a magyar a 150.000 meg 200.000 nettóra veszi nem 800-ra.A bankok 3x kamatot fizettetnek veled kB. Az a szöveg, hogy külföldön az albérlet árak elviszik a fizut. Nagy sz. Rt. Ismerősöm Bécsben bérel 2 szobás lakást 100.000plusz rezsi. Itt egy panel 120.000plusz rezsi. Igaz az 3 szobás. Na de kérem a fizu 4x különbséggel van. Egész életedben fizetheted a törlesztődet. Mivel itt a 220.000-es fizu már hú de milyen jónak minősül. Ausztriában 13 évvel ezelött a magyaroknak, akiknek bevándorlóként kevesebbet fizettek is 250.000netto volt a fizuja. Még ott se tart az ország ahol 13 éve Ausztria!és ez nemcsak a politikusok hibája. Ezt az országot a politikusok, kereskedők az 5x-ös profitjukkal meg az építészek a nyugati áron építünk dologgal teszik tönkre. Kapunk osztrákoktól újságot. Merkúr a neve. A kaják ára fillérekkel drágább. De meg is van a minőségbeli különbség. Sportcuccot kint már olcsóbban veszel. Járok ki piacra is. Na xbox CD 3- 5 euró. Itt 4500ft használtan.itt a mentalitással van a gond. De megéltem az 5000ft-osbugyiaz út túloldalán 300ft volt és onnan hozták. Itt ez megy. Klafa. Danke schön. A gyereked este tízig tanulhat. Egyetemre mész vagy 10 évig röghöz vagy kötve vagy eladósodsz a tandíjtól. Hány olyat tudok aki nyugdíjig fogja fizetni 3-6 milliós tandíját. Azt még annyit se keres mint a középiskolás cserébe. Felénk a telkek picik.mégis 8-10milla.nagyszerű.meg lehet itt élni? Van itt jövö? NINCS! AZ egészségügy kész csőd. Az EU ezt az országot egy összeszerelő üzemmé tette éhbérekért. Semmi nem halad. És akkor bemész egy boltba nem egy eladó bunkó. Frusztrált. Mi itt a jó he? És akkor ilyen mentalitású emberek mint itt. Hát én itt mindent katasztrófálisnak látok. Minden működésképtelen és akkor ezt mindet tűrjed ilyen bunkó emberekkel akik pont mint a családom azt élvezik,, hogy rúghatnak még egyet a földönfekvőbe. 3 éve láttam egy hozzászólását egy srácnak aki németekhez ment el. És kB ugyanez volt a véleménye. Hogy idézzem már a fejemet is elfordítom ha magyar szót hallok. De nem ez az első akitől ezt hallom. Akkor még elküldtem a fenébe ilyen szavakkal hogy nem fogsz hiányozni. Hát mára sajnos egyet kell értsék vele. És ez nem a ti hozzászólásaitok miatt van. Egy ideje ez a véleményem. Ez csak hab volt a tortán. Nem tudom mi vezetett idáig ebben az országban hogy ennyire túlteng a szadizmus. De itt ez van. Akinek meg nem tetszik a véleményem az az ő baja. Akinek esze van az menekül ebből az országból. Mind az emberek olyanok amilyenek, mind az egész ország élhetetlen. Rabszolgaállam nem más
2019. okt. 28. 19:14
 29/46 anonim ***** válasza:
91%
Ezt képtelenség végigolvasni!
2019. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Az a tebajod
2019. okt. 28. 19:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!