Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha a szüleim nem...

Mit tegyek ha a szüleim nem engedik hogy nalam aludjon a baratom?

Figyelt kérdés
Mar tobb mint feleve egyutt vagyunk (8honapja) es a szuleim azt mondtak hogy majd akkor aludhat itt amikor ok ugy döntenek. Mit kene tennem hogy megengedjek?Mindennap talalkozunk, ejfelig lehet nalunk majd haza kell menjen. En 16 eves vagyok a baratom 18.

2019. okt. 29. 12:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Én már a 18at is elhagytam, mikor az első barátom nálunk alhatott, több, mint egy éve voltunk együtt akkor. :)

Nehéz ez, nem voltam még olyan régen tini, teljesen érthető, hogy 8 hónap a "kis" életedben mekkora hatalmas időtartam. Ugyanakkor már elég "öreg" vagyok hozzá, hogy az is kellemetlen legyen, ha párom húga nálunk alszik, őszinte leszek és nőies, nem tudok egy jóízűt fingani se, kornyikálni a zuhany alatt, vagy csak simán sorozatozni, mert végig az van bennem, hogy ugrásra kész kell legyek, hátha valamire szükség van, jó házigazda akarok lenni. Szóval neked is és szüleidnek is van igazsága. :)

Esetleg ha nála szilveszterezel? Onnan csak nem jön az ember haza éjfélkor.. :) illetve nem tudom mi van hamarabb, évfordulótok vagy szülinapod, esetleg az lehet még alkualap, hiszen láthatják, hogy milyen nagy lány vagy egy milyen komolyan gondolt kapcsolatban. Ne azzal kezdd, hogy miért nem jó hogy nem alhattok együtt, nézd azt, milyen jó, hogy ennyit is nálad lehet. Meg aztán mire összeszoktok alvás ügyileg, az sem kis menet, meglehet hogy semmit nem aludnál, mert horkol, mocorog, nem férsz el, hétköznap ez nem fér bele, másnap suli. Szóval okosan, mutasd meg, hogy volt értelme ennyit megengedni, és lesz értelme még többet :)

2019. okt. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Huuu koszonom szepen az elozo válaszolónak! :) Vegre egy normalis valasz, nem csak az hogy hogy kepzelem 16 evesen azt hogy a baratom nalam aludjon .. :) Megegyszer koszonom!😊
2019. okt. 30. 13:06
 23/23 anonim ***** válasza:

Mi az,hogy majd ha ők döntenek?

Ennyi erővel te mondod meg,h mikor ba### egymással.

Ne viccelődjünk már!

De hogy a kérdésedre is adjak választ,titokba aludjon ő nálatok,vagy te nála,hazudd azt,hogy osztálybuliba mész,vagy tudom is én.

Ezzel az a baj,ha nem aludhattok együt,akkor előbb utobb találni fog mást

2019. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!