Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha anyám kikèszít?

Mit csináljak ha anyám kikèszít?

Figyelt kérdés
ELEGEM VAN!! Anyám mindenbe beleszól nem enged élni! Ha felveszek egy ruhát odajön és uvoltozik velem ,hogy hogy merèszelek ilyen ruhát felvenni és leszedi rolam😰😰 Ha valamit máshogy gondolok mint ő elkezd fenyegetnj hogy meg on tőlem dolgokat pl: a gépem vagy stb... Nem tudom hogy hogy lehet ezt kibírni és már a véget jarom😰Kèrlek segítsetek !!

2019. okt. 31. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Látom a smileykból azért egy iPhonet sikerült kisírni... 😇
2019. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Hány éves vagy?
2019. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Savlekotő ***** válasza:
67%
Hány éves vagy 13 vagy 23 mert nem mindegy..
2019. okt. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Öltözködj normálisan és ne vitatkozz folyton anyáddal.
2019. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%
Ha tini vagy akkor ez természetes,valszeg tuldramatizálod, a tinik ilyenkor mindent eltúloznak. Vagy tényleg ugy öltözöl mint egy útszéli. Ha normálisan öltözöl és ez is baja akkor tényleg gáz. Ha kiskorú vagy akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Ha felnőtt vagy akkor menj dolgozni és pattanj meg.
2019. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem ártana ezt egy kicsit árnyalni. Milyen ruha az ami nem tetszik neki? Normális vagy ribis? Mi az hogy máshogy gondolsz valamit? Visszabeszélsz? Okoskodsz? Hogy kell ezt elképzelni?
2019. okt. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%
Tini koromban én is gyakran sirtam ezen,hogy anyám nem enged mindent úgy csinálni ahogy én akarom.Pedig nagyon sokszor igaza volt.
2019. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Lehet kétségbe van esve hogy milyen ruhákban akarsz utcára menni.
2019. okt. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
És most is pucéran nyomkodod a telefont?
2019. okt. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!