Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell állandóan a súlyom...

Miért kell állandóan a súlyom miatt zaklatni?

Figyelt kérdés
Régen 98 kg voltam aztán betegség miatt lefogytam 73 kgra most pedig 80kg-on felül vagyok.Folyton hallom hogy "Nem mozogsz" "zabálsz és elvagy lustulva" De őszintén? Semmi motivációm arra hogy mozogjak,mióta őszi szünet van csak wc-re járok ki a szobából.19/f
2019. okt. 31. 18:59
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
63%
Én kérdeztem rá a magasságodra. Hát, 175 centihez képest ez egy kicsit tényleg sok. Többet kéne mozognod, és valóban kéne pszichológus.
2019. okt. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
19%
Egyél napi egyszer és se perc alatt lefogysz, nem kell ide semmilyen edzés. Ha meg nem bírod ki, hogy ne egyél, akkor így jártál. Egyébként nehogy már azt hidd, hogy mindenki sajnálni fog, csak mert öngyilkos hajlamod van, hidd el lófa**t sem érdekel, nem te vagy az egyetlen.
2019. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
A te véleményed se érdekel senkit,nem tudom mit vered itt a nyálad.
2019. okt. 31. 21:58
 24/37 anonim ***** válasza:
71%
Én eddig úgy tudtam, a dagik kedvesebbek.
2019. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
100%
Nem tudom hogy a kerdesednek mi ertelme volt itt sajnaltatod magad rohadtul nem fog senki se sajnalni.. tegyel azert higy lefogyj aztan majd nem fognak "zaklatni". Nem akarok bunko lenni de utalom az ilyen onsajnaltatos embereket
2019. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 A kérdező kommentje:
Akkor minek vagy itt ha zavar? Tudod van a böngészőn egy X és nyugodtan rá kattinthatsz.
2019. okt. 31. 22:22
 27/37 anonim ***** válasza:
86%
Miért kötekszel a válaszolókkal, zsíragy?
2019. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
90%
Persze, most leszarod az egészségedet. Aztán meg ha majd véletlen valami baj lesz, azt se tudod, hogy milyen orvoshoz szaladj, hogy mentse meg az életed
2019. okt. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
89%
Neked egy pszichológus,és friss levegő kéne.mert az agyadal komoly baj van.
2019. nov. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
76%
Jaj, hagyjad már magad! Nyávogsz itt meg negatívkodsz, meg játszod a 14 éves szarazélet kislányt 19 éves fiúként. Tudjuk, hogy azért van a műsor mert amúgy figyelemre és kedvességre lenne szükséged, de adod itt a szarokrátok menőmanót. Csak az ilyet senki sem szereti. Ez van. Vagy szedd össze magar, vagy ha ennyire leszarod, akkor szenvedj csendben, ne mást mérgezzél ezzel a negatív vernyogással
2019. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!