Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell állandóan a súlyom...

Miért kell állandóan a súlyom miatt zaklatni?

Figyelt kérdés
Régen 98 kg voltam aztán betegség miatt lefogytam 73 kgra most pedig 80kg-on felül vagyok.Folyton hallom hogy "Nem mozogsz" "zabálsz és elvagy lustulva" De őszintén? Semmi motivációm arra hogy mozogjak,mióta őszi szünet van csak wc-re járok ki a szobából.19/f
2019. okt. 31. 18:59
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
50%
szarj a szobában, akkor annak is örülnek, ha a wc-re kimész
2019. nov. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
65%
Az volt a legboldogabb idoszakod amikor döglődtel? Tényleg? Akkor miért nem akasztottad még fel magad? Megszűnne minden problémad. Ja hogy csak a szád jár? Akkor meg ne nyafogj itt mint egy óvodás hanem kérj segítséget. Neked csak figyelem hiányod van, a legszanalmasabb fajtából.
2019. nov. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
43%
Te minek vagy egyáltalán életben? A hozzád hasonlókat a Dunába kéne lőni, egész életedben másokon fogsz élősködni.
2019. nov. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
5%
Annyi értelme vt a kérdésnek, h szétröhögtem magam pár kommenten :-DDD jó látni, hogy van még sok normális ember :)))
2019. nov. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:
1. Egészségesen élni hasznos. Ahogy elnézem nincs életkedved. Ez azért rossz mert azt hiszed a világ rossz, és ezért nem is mész ki a világba. Pedig a világ jó. Ha kimozdulnál sokkal több olyan emberrel találkoznál akiket nem zavar a súlyod. Egyébként én személy szerint nem vagyok képen hosszú ideig olyan ember társaságában lenni aki kövér. Egy tested van ebből nem lesz másik. Ha egy ember a testével sem képes törődni az nálam a legalja. Ebbe beletartozik az ápoltság is. Ha pedig ezek a mondatok sem győztek meg, nem tudok neked mit mondani. Lehet pár év múlva elvisz a szívelégtelenség, talán hamarabb is a túlsúly miatt. Én a helyedben kiélvezném a maradék időm, legyen az 1 év vagy 40.
2019. nov. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
32%
Pfff 19 eves vagy nemsokara ferfi aztan itt nyafogsz mint egy kislany!!! Szanalmas ilyen ferfi nem kene az tuti... rohadt gaz vagy xd
2019. nov. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Istenem de gusztustalan emberek vannak itt. Kérdező, súlyos beteg voltál, valószínűleg ez mentálisan is megterhelő volt, most pedig úgy hangzik mintha depressziós lennél. Menj pszichológushoz, mert nem egészséges hogy ennyire nincs motivációd felkelni és halálvágyad van. Majd ha mentálisan jobban leszel, foglalkozol a testsúlyoddal is.
2019. nov. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!