Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Alul a sztori. Kérdések :hogy...

Alul a sztori. Kérdések :hogy győzöm meg? Hogy kaphatom? Hogy mondja el?

Figyelt kérdés
Anya meglepit szeretne karácsonyra. Annyit elmondott, hogy társast kap az egész család. De én nem szeretnék. Kérdeztem azt is, hogy milyen, hogy mennyibe kerül, de válasz nem jött. Mondtam neki hogy nem kell. Mert én mást szeretnék. Van egy pár társas, de azzal se játszunk.

#kapás #azt fogom
2019. nov. 1. 22:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Örülj az ajándéknak és gondolj arra,hányan vannak akik nem kapnak semmit.
2019. nov. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
70%
Szerintem új faszival tér haza. Új apukád lesz
2019. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Magyarázd el neki hogy társast csak úgy vegyen ha mindenki örül neki.
2019. nov. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Anyának nem könnyű a dolga. Nem egy olcsó dologról van szó. De a szüleim se érnek rá. Egész nap idegesek, rohannak. Főleg az 1 éves kistesóm miatt. Kb. 20.000ft dolog, 10.000 forintot lefaragtak. Nektek igazatok van, de azért ne legyetek ilyenek léci. Apa se ér rá, kint a munka, medencénk van. Köszönöm azért!
2019. nov. 2. 16:23
 15/15 anonim válasza:
100%
Amúgy Te hány éves vagy ? Mert helyesen és értelmesen nem tudsz írni, azt látom. Örülj annak amit kapsz és inkább azon gondolkozz, hogy Te hogyan hálálod meg azt, amit érted tesznek. De mivel még gyerek vagy, szerintem kb. 10 éves +- 1-2 év, így fogalmad sincs arról, hogy mit meg nem tesznek érted a szüleid. Ha társasjátékot kapsz és van még egy csomó, akkor vagy beszéld rá a szüleidet arra, hogy játszatok többet, vagy adjátok oda olyan gyerkeknek, családoknak, akik nem tehetik meg még azt sem, hogy társast vegyenek. Ők biztos örülnének neki.
2019. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!