Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy tegyem túl magam rajta?...

Hogy tegyem túl magam rajta? Hosszú lesz a sztori?!

Figyelt kérdés

Ki kell adnom magamból! Remélem nem csak a hormon teszi ezt velem!

Sok minden fáj! De a legjobban az ,hogy apám nem egyszer megvert!

Nem voltam rossz gyerek csak lázadoztam. Nem voltam kitünő taló. Egyetlen 1x mentem be a suliba óra. Bánom, hogy néha vissza feleseltem :-( de soha nem drogoztam,nem fűveztem,nem ittam le magam csatt részegre. Jó 1x de az becsiptem egy kicsit.

Sose tudtam apám feleségét megszeretni. Probáltam,igyekeztem anno ugy csinálni,hogy jó legyen. Meg fogadtam,hogy bizonyitok ,de nem ment ,mert mindig volt vmi,amivel hátba támadott a felesége. :-(

Nem ölelhettem meg a saját apámat,nem puszilhattam meg,mert ő szerinte 13éves ne csináljon ilyet,már nem gyerek. Azt hiszem itt kezdődött el isten igazából aputól való távolodás. :-( én ragaszkodtam hozzá,imádtam,rajongtam érte. Soha egy ujjal nem nyúlt hozzám,addig mig nem lett ujra felesége. :-(

Apum jó ember. Tudom ,hogy az! Csak h..lye papucs lett. Mindenki tudja!

Mai napig nem tudom kiverni a fejemből,hogy megrugdosott anyukája előtt (nagyim) és a felesége előtt. Nagyim bőgött , n.anyám pedig vihogva mondta megérdemled. :'(

A mai eszemmel tudom,hogy egy-két dologba hibáztam. De nem jelenti azt,hogy rugdossuk meg a gyereket. Utána pedig megkérdezi anyukájától 'szeret e a lányom?'

Nem voltam angyal. De rossz társaságba nem voltam soha!!

Volt egy nagy vitánk apámmal én akkor elköltöztem tőle. Hébe-hóba beszéltünk,de egy-két szót. Viszont soha de soha nem kértem tőlük pénzt.

Van egy csomó dolog még de nem akarok regényt irni!

Párommal élek. Van munkánk. Terhes vagyok. Nagyon boldogok vagyunk. Édesanyum örül neki és nagyim is.

Apám és a felesége megtudta azóta 0 a beszélgetés. A felesége mondta vetesem el a babát. Apám még akkor nem mondott semmit.

Felhivtam egyszer apámat. Megkérdeztem hogy hogy van stb. Mondtam ,hogy van kép a piciről (uh kép) neten. Erre annyi volt a válasz "nem érdekel,nem vagyok rátok kiváncsi" utána rám csapta a telót . Én pedig bőgtem. Most is. Nem ismerek az apámra. Aki annyira fújta,hogy nem akarta hogy elvetetsen anyám. Most pedig.....

Nem tudom,de ezek után nem szeretném ,ha látná a kicsit a felesége pedig pláne nem óhajtom látni! Ők szerintük gyerek vagyok! Pedig nem! A párom tudja a legjobban milyen vagyok! Ők csak azt a nótát tudják fújni legjobban a felesége,hogy milyen voltam xy évvel ezelőtt meg hát ugy gondolja apámmal együtt most is olyan vagyok!

Nem járok évek óta bulizni az a korszak lezárult . Nekem az a buli,ha néha össze futok a bnőkkel beszélgetünk megiszunk vmit mellé.

Meg elegem van abból és dühit ,hogy az anyám régi életét vesézte ki apám felesége. Milyen volt anyám! Mi köze hozzá? Állandoan a fejemhez vágta!

Soha de soha nem fogom,megbocsájtani, hogy azt mondta olyan" qva vagy mint anyám". Hozzá teszem 17évesen volt 1x btom és még szűz. A beszólás után ki zavartam a szobámból. Később berontott apám és dirr-durr.

Nem rossz ember az apám! Jószivű,segitőkész,jó humoru ember sokan kedvelik . A feleségét pedig annyira nem.

Vissza gondolva a múltra. Vhol a felesége keze is benne volt,h nem jó apummal a viszony. :-(

Ne értsetek félre. Nem érdekel az örökség. De az milyen már,hogy közli apam ,hogy az egészet házat a feleségére iratja. Én néztem kerek szemmel,nagyim pedig, majd nem le esett a székről! Csak azért, mondta ,mert mertem adni kölcsön anyamnak pénzt? Később megmondta ,hogy csak a fele az övé. Nekem pedig azt kellett volna mondani/kérdezni "miért nem az egészet?" amugy nincs rá szükségem. Van saját lakásom/lakásunk a párommal.

Tudom ,hogy egy kicsit kusza amit irtam. Elnézést kérek érte. Muszáj volt ki adni magamból!

Nekem most az fáj a legjobban ,hogy nem érdekli a pici! :-(

26/N


2014. aug. 14. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Nekem erről az jut eszembe hogy szép egy familia.
2014. aug. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elirtam egyszer lógtam a suliból.
2014. aug. 14. 19:45
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a családban van ilyen az nagyon rossz tud lenni azt tudom...de addig nem lesz nyugtod, míg nem hagyod az egészet úgy..örülj a párodnak meg a babának és nefoglalkozz apudékkal...őket sem nagyon érdekled, akkor te miért csinálsz magadnak ezzel rosszat?!
2014. aug. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én a gyerek közelébe sem engedném őket! Apukád majd egyszer belátja, hogy mekkorát hibázott, de akkor már késő lesz (illetve már most is az)! Ne foglalkozz velük, inkább örülj a párodnak és a babának! :)
2014. aug. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Elsö valaszoló! Választ tudsz irni ami tanács van benne?

Nem az volt a kérdés, h mi jutt eszedbe.

2014. aug. 14. 19:54
 6/13 anonim ***** válasza:
Ezek után apád nem érdemli meg h lássa az unokáját. Próbáld meg lezárni ezt az egészet és ne évődj. Koncentrálj inkább a mostani családodra. Kitartást! :)
2014. aug. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sok ilyen esetről hallottam ahol a szülő nem a gyerekre hanem az új feleségre,szeretőre iratja a házat vagy vagyont.Nem vagy egyedül ezzel,szerintem apud feleséged szándékosan távolitott el tőle és a babár is azrét szeretné hogy elvetesd,hogy biztosan rá szálljon a vagyon nem pedig rád vagy a leendő unokára.Volt ilyen eset nálunk is a rokonságban.Ez általában úgy szokott lenni ha majd apud lerobban,lebetegszik akkor a nő fogja magát,elmegy,nem fogja ápolni,akkor fog apud rádöbbenni,hogy mitt tett.Neked sajnos egy igazi mostoha jutott.Ez ellen nem lehet mit tenni,azzal ha stresszeled magad rajtuk a babának fogsz ártani.Próbálj minnél több időt olyan emberekkel együttölteni akikről érzed hogy szeretnek,támogatnak mindenben.Vágül is a sorstól kaptál egy férjet,babát,van saját lakásod,próbálj meg örülni annak ami körülötted van és elengedni azokat akik nemérdemelnek meg téged.
2014. aug. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Olyan rossz olvasni, hogy szinte minden bekezdésedben mentegeted az apádat "nem rossz ember". Piszok nehéz lesz vele megszakítani a kapcsolatot, de ez lenne a legjobb megoldás.
2014. aug. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tényleg jó ember. Anyum is tudja meg nagyim. Csak hát a feleség előtt nem mindegy hogy viselkedik. Nem szereti ha viccelődik,pedig imádtam mikor nevetett. :-)
2014. aug. 14. 20:40
 10/13 anonim ***** válasza:

Meg csak 17 eves vagyok, de hasonlo a helyzetem/helyzetunk.

Apu 4 eve ujra hazasodott es azota ra se lehet ismerni. Elotte nagyon sokat foglalkozott hugommal es velem, de azota szinte semmi.

Tegnap is hivta hugom szinte egesz delutan.. majd kb.15. hivasnal felvette.. mondta neki tesom, hogy hetvegen kimenne hozzajuk, mert hianyzik neki a kicsi (2 eves feltesonk), de apu lekoptatta eleg hamar :(

Szegenykem sirt is.

Nagyon szerettem aput, de az elmult 4 evben meggyuloltem! Tudom, hogy a felesege hangolta ellenunk, de milyen apa az, akit barki a gyerekei ellen tud forditani?! Szerintem semmilyen!

Miota elvette azt a not gyerektartast se fizet.. pedig lenne mibol, de egyszeruen nem erdekeljuk mar ot.

Igazabol csak a hugomat sajnalom, mert rettentoen ragaszkodik meg mindig hozza.. :(

Nem tudok tanacsot adni Neked, de nagyon aterzem a szomorusagodat! Szerintem nem tudsz/tudunk mast tenni, minthogy tul tesszuk magunkat rajta.Most csak a ferjed es a pici babad legyen fontos es csak rajuk koncentralj :) Meg persze azokra az emberekre, akik melletted allnak.. es alltak a rossz idokben!

2014. aug. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!