Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem tudom miért nem értik...

Nem tudom miért nem értik meg, hogy felnőtt ember vagyok?

Figyelt kérdés
Itthon élek még, 28 éves nő vagyok. Nemrég szakítottam a barátommal, ami miatt úgy gondoltam, hogy itt fogok maradni, hiszen ő mezőgazdaságból él, itt vannak földjeik. Most szakítottunk végleg, én pedig szeretnék lassan önálló életet kezdeni és elmenni itthonról, de a szüleimet sajnos erről nem igazán tudom meggyőzni, hogy felnőtt nő vagyok és saját életet szeretnék kezdeni. Tényleg úgy kezelnek, mint egy gyereket. Másrészt probléma, hogy itt van a munkahelyem, amit egyébként szeretek, de télen nagyon hideg van a helyiségben ahol vagyunk (gyárban dolgozok). Ezen kívül szakítás után volt egy vita a barátommal, ügyvédi tanácsot szeretnék kérni. Nem részletezném, hogy miért, de elég csúnyán elbánt velem. Itt nem testi bántásról van szó, hanem lelkileg terrorizált.

2019. nov. 3. 06:07
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Hagyj már békén légy szíves! Írtam, már korábban, hogy nem érdekel a véleményed és egyáltalán nem adok rá! Kénytelen leszel ebbe beletörődni, mert én már egy kérdésedre sem fogok sem reagálni, sem válaszolni. Privát üzeneteket meg főleg nem fogok neked küldeni. Vegyél vissza az arcodból kicsit most már... Kezdesz már sok lenni.
2019. nov. 7. 22:40
 42/43 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest folyamatosan reagálást és fogsz is. 😎😎😎😎
2019. nov. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Reagalsz*
2019. nov. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!