Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők titeket ez zavarna-e?

Szülők titeket ez zavarna-e?

Figyelt kérdés

A lányomról van szó. 25 éves, nagyon komoly, felelősségteljes lány. Tegnap hozta el bemutatni a barátját. Ő az első akit bemutat nekünk, eddig csak kettő fiú volt, pár hetes kapcsolat kistiniként, azóta senki.

A fiú 8 évvel idősebb a lányomnál és már van egy gyereke egy előző kapcsolatából.

Joggal zavar ez? Szülőtársaim titeket is zavarna?


2019. nov. 3. 18:19
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
92%
Semmi zavarót nem látok benne. Felnőtt ember, aki egyedülálló apukával van kapcsolatban. Nem ördögtől valók azok sem akiknek gyerekük van...
2019. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
13%
A lányt kellene, hogy zavarja, ha zavarja. Ha nem törődik a gyerekkel, akkor rossz apa, azért az nem oké. Én mondjuk nem bírnám, hogy nem én vagyok az első nála, hanem nyilván a gyerek. Csak a sajátom mögé állok be,másé mögé nem.
2019. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
42%
Engem zavarna,25 évesen találhatna jobbat is.
2019. nov. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
A 7-el értek egyet.
2019. nov. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

Igen, foglalkozik a kisfiával, rendszeresen csinál vele közös programokat. Igazából az is zavar hogy nagyon pici még a gyerek, egy éves múlt, erre a fiú már kitáncolt abból a kapcsolatból és a lányommal van.

Igazából soknak tartom most a köztük lévő 8 évet. A fiú erősen a családalapítós korban van, a lányom meg kb most esett ki az egyetemről.

2019. nov. 3. 20:54
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna. Nem 20 évvel idősebb. Majd a lányod eldönti, hogy működik-e vagy nem így, hogy már van gyerek. Lehet, hogy együtt se maradnak hosszú távon.
2019. nov. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem zavarna.

Mi az, hogy "a fiú már kitáncolt abból a kapcsolatból"? Tudsz valamit arról a kapcsolatról? Egyáltalán a fiú akart különválni? Csak szólok, hogy Magyarországon a válások 70%-át a feleségek kezdeményezik!

A korkülönbséggel sem értem, mi bajod. A lányod ugyanannyira van benne a családalapítós korban, mint a férfi.

2019. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
55%
Engem zavarna, mert volt gyerekes párom. Pár év után kiléptem a kapcsolatból. Mindig zavaró tényező lesz az életében a gyerek. Ettől persze elfogadnám a döntését, nem is tehetnék mást.
2019. nov. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
90%
25 éves vagyok a párom 46 és 2 gyereke van. Nem érdekelt és most sem érdekel ki mit gondol.
2019. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Ha 8 évvel idősebb, akkor 33 éves, az már nem fiú.

Ha szereti a lányod, és ez kölcsönös, akkor mi a gond?

Azt sem lehet tudni, miért táncolt ki az előző kapcsolatból, lehet hogy a nő csinált valamit. Nem kell előítéletesnek lenni. Ha valami gond van, az hamar ki fog derülni úgyis.

2019. nov. 4. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!