Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mennyire érintene...

Szülőként mennyire érintene rosszul, ha a 17 éves lányod a nagymamájának mondaná el először, hogy kibe szerelmes?

Figyelt kérdés
2019. nov. 4. 21:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Ha a nagymamival jobb a viszonya, mint velem, akkor nem bántana. Ha ezt nem így gondolom, akkor meg önvizsgálatot tartanék, hogy ennek mi lehet az oka? Hol távolítottam magamtól a gyereket, és mivel?
2019. nov. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

Semennyire. Lehet kicsit iriogykednek magamban, de ha igy vagy ugy vegul en is ertesulok rola, akkor semmi bajom nem lenne vele.

Ezt azert irom nyugodt szivvel, mert amikor gyerek voltam es felnottkent is nagyon jo kapcsolatom volt mindket nagymamammal es nagyon szerettem oket es en elveztem, hogy ok oylan sokat tudnak a hozzam kepest regebbi vilagrol, hogy akkor annyira maskepp eltek vagy neha annyira maskepp lattak dolgokat a sajat mindennapjaimbol. Ez egyaltalan nem azt jelentette, hogy anyumamat kevesbe szerettem volna vagy vele nem jovok ki. Csak neha nekem is konnyebb volt a nagyijaim velemenyet kikerni razos ugyekben akar egy baratnovel valo osszeveszerol vagy egy szerelemrol.meselesrol volt szo.

A nagymamak kevesbe szigoruak es kritikusak neha hiszen nekik az unokakat mar nem ugy kell nevelni, hogy az verre megy, mint a szuloknek:-).


Kerdezo nyugi, anyukadra/anyosodra ne legy feltekeny, valoszinu a lanyod csak tartott attol, hogy azt a fiut te kritikusabban fogod nezni es akar szandekosan akar veletlenul elobb a nagymamajanak ujsagolta figyelve a reakciojat es mivel az pozitiv lehetett (vagy nem) merte neked is elmondani. Nem kell semmifele onvizsgalat. A lenyeg a lanydo neked is elmondta. A gond az lenne, ha nagymama tud rola, es te nem a lanyodtol hanem mastol.tudod meg es ha rekerdezel akkor hazudik. Akkor gond van.

2019. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%
De nagyon is bantana, először mérges lennék, aztán megpróbáljam helyrehozni a kapcsolatot.
2019. nov. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, én mikor tudom meg és hogyan. Nem feltétlen tartanám magam rossz szülőnek, simán elképzelhető, hogy a nagyival még jobban egy húron pendülnek. Ha nekem nem mondja el nagyon hosszú ideig, vagy nem tőle tudom meg, akkor azért elkeserednék és magamba néznék.
2019. nov. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
ahogy már előttem is írták,a nagymama-unoka kapcsolat lazább,neked szülőként biztosan vannak elvárásaid,esetleg némi kritikát is megfogalmazol néha,s talán tart emiatt a véleményedtől. a nagyi az más,a nagyi az bátorít,neki az unoka az első,persze nyilván kicsit rosszall esik ez neked,és ez valahol természetes. javítanotok kell a kettőtök közötti kommunikációt,mert kicsit lazult a bizalom
2019. nov. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Na most azt képzeld el, hogy a vihorászo barátnöjének még elöbb elmondta!!!! (Valami baj van veled ha ezen rugozol!!!!)
2019. nov. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Jó, igen a baratnő az más. De bennem van, hogy én neveltem megbízható bennem, és mégis a mamának mondja.

Aztán az is eszembe jut hogy hányszor próbált velem beszélni, de igegbajos voltam a meló miatt.

Na és akkor elkezdek azon dolgozni, hogy jobbá tegyék a kapcsolatot.

2019. nov. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Elég lazán venném. Az ő dolga. Én is utálom, ha beleszólnak abba, hogy mit csinálok, vagy hogy hogyan. Ha a nagymamának szeretné elmondani, akkor tegyen úgy. Nekem is elfogja, vagy ha nem, akkor majd elmondja, amikor először bemutatja.
2019. nov. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
72%
Semennyire.
2019. nov. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem zavarna!Lám,a gyermekem ugyanúgy szereti az anyukámat vagy a férjem anyukáját ahogyan mi is tesszük!

Nagyon szép kapcsolat alakult ki a gyermeked és a nagyi között! Emiatt begyűjtenék egy kis sikerélményt,hiszen az én kezem is benne van!!!!!

2019. nov. 5. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!