Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El kell viselnem a párom...

El kell viselnem a párom gyerekét?

Figyelt kérdés
Elég összetett a helyzet, konkrétan az ex az elmúlt időszakban mindent megtett hogy kicsináljon minket idegileg, ez részemről sikerült is, ugyanis most már engedi a gyereket, de eljutottam odáig, hogy már ha látnom kell vagy tudom hogy jön elötte ki vagyok idegileg. A gyerekkel nincs bajom, de már nem tudok úgy ránézni, mint egy ártatlan gyerekre. Nyilván a páromat nem akarom eltiltani tőle, de szerintetek működhet úgy a dolog hogy amikor láthatás van én ne találkozzak a gyerekkel? Persze később ha le tudom rendezni magamban ez változhatna.
2019. nov. 5. 18:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
63%
Igen? És mi lesz később, ha lesz közös gyereketek vagy gyerekeitek és megy majd hozzátok a mostohagyereked? Összepakolod a gyerekeid és elmentek mindig itthonról, mert téged idegesít az idegen gyerek? Ne röhögtess már.
2019. nov. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 A kérdező kommentje:
Nem, nyilván akkor más lesz a helyzet és remélem addig sikerül rendezni ezt az egészet és a gyerekek is ellesznek egymással
2019. nov. 6. 08:11
 43/69 anonim ***** válasza:
60%
Más lesz, ja, mert el se fogtok addig jutni, hogy gyereket akarjon tőled pasid.
2019. nov. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 A kérdező kommentje:
Köszi a kedvességed, de képzeld hogy akar, sőt már az esküvőt tervezzük, ugyanis ő velem akarja leélni az életét nem a régi kapcsolatát siratva. Ő nagyon is àtérzi a helyzetem és próbál alkalmazkodni hozzám, csak azt se akarok hogy miattam ne találkozzon a gyerekével
2019. nov. 6. 08:28
 45/69 A kérdező kommentje:
Jó lenne ha megértenétek, hogy nem kitúrni akarom azt a kislányt hanem magamban lerendezni a dolgokat, hogy úgy tudjak hozzá állni ehhez, hogy mindenkinek jó legyen, mert nem hiszem hogy az a jó megoldás hogy a gyereknek legyen csak jó, a többi szereplő meg sírjon csendben a sarokban. Ugyanis pont az ilyen hozzáállás miatt van ilyen sok elcseszett gyerek manapság
2019. nov. 6. 08:33
 46/69 anonim ***** válasza:
72%
Miért sírsz a sarokban? Milyen atrocitás ért személy szerint téged? Az a lány nem tehet róla, hogy az anyjára hasonlít. Arról se tehet, hogy hétvégen az apjával van. Mi miatt siránkozol egyedül a sarokban, mi az ennyire feldolgozhatatlan?
2019. nov. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
66%
Fpuu de gáz vagy kérdező.Így utàlni azt a gyereket.Süt rólad a féltékenység!!!Amúgy meg bujj el nyugodtan azzal a 2 éveddel..az kb semmi egy kapcsolatban..
2019. nov. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 A kérdező kommentje:
Egyébként egy ember kivételével senki nem érti ezt az egészet. Az elmúlt 2 évben az ex folyamatosan bántalmazott minket, nem csak a párom engem is, már tettlegességig is fajult a dolog, a gyerek folyamatosan ellenünk volt uszítva és még sorolhatnám. Csak mondom hogy a legtöbb ember a környezetünkben azon csodàlkozott, hogy még bírjuk, hogy így is a gyerekkel a párom akarja tartani a kapcsolatot, többször futkozott rendőrségre, gyámügyre de senki nem volt hajlandó segíteni. Én értem hogy a gyerek nem tehet semmiről, de az exxel van, ő neveli és igen is rajta keresztül próbálja tönkretenni nem csak a kapcsolatunkat, hanem minket. Egyébként már ügyvéddel is beszéltem aki szerint zaklatás miatt feljelentést is tehetnénk, csak nem akarjuk ennek kitenni a gyereket se
2019. nov. 6. 09:22
 49/69 A kérdező kommentje:
Kb most történt egy hírtelen pálfordulás a részéről, hogy együttműködő lesz a gyerek miatt, mézes mázaskodik, de utoljára mikor ilyen volt utàna megtámadták a párom az utcán amikor ment volna a gyerekért. De persze, teljesen igazatok van, ezt mind el kell viselni...
2019. nov. 6. 09:24
 50/69 A kérdező kommentje:
De tényleg, azt kívánom mindenkinek aki itt okoskodik, hogy sose kerüljetek ilyen helyzetbe, mert itt jelenleg ott tartunk, hogy van 2 lelki beteg felnőtt és egy sérült gyerek, aki magát hibáztatja az egészért, szóval sztem bőven tudnánk egy pszichológusnak hónapokra előre munkát adni.
2019. nov. 6. 09:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!