Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El kell viselnem a párom...

El kell viselnem a párom gyerekét?

Figyelt kérdés
Elég összetett a helyzet, konkrétan az ex az elmúlt időszakban mindent megtett hogy kicsináljon minket idegileg, ez részemről sikerült is, ugyanis most már engedi a gyereket, de eljutottam odáig, hogy már ha látnom kell vagy tudom hogy jön elötte ki vagyok idegileg. A gyerekkel nincs bajom, de már nem tudok úgy ránézni, mint egy ártatlan gyerekre. Nyilván a páromat nem akarom eltiltani tőle, de szerintetek működhet úgy a dolog hogy amikor láthatás van én ne találkozzak a gyerekkel? Persze később ha le tudom rendezni magamban ez változhatna.
2019. nov. 5. 18:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 Savlekotő ***** válasza:
23%
Utolsó ilyenkor utáljátok,de a mint a puja munkába áll megjelennek élősködni akik 10 évig szartak a saját pujára..
2019. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 A kérdező kommentje:
Szted kit érdekel a “puja” pénze? Ekkora hülyeséget
2019. nov. 6. 21:24
 63/69 Savlekotő ***** válasza:
10%
Ekkora hülyeség,persze ahhoz képest apukák előkerülnek rokontartásért mikor már a pujábol pénz lenne.. Kivánom h a te pujádat is letojják majd megnéznélek,mikor futsz apuka után egy húszasért..
2019. nov. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 A kérdező kommentje:
Nektek minden a pénzről szól? Meg dolgozok én a sajátomért, nem kell nekem másé. Nem is értem ez hogy jön a kérdéshez
2019. nov. 6. 21:33
 65/69 anonim ***** válasza:
62%
A marhára nem kedvelt ex egykor ugyancsak párod nagy szerelme volt, a gyermek pedig kettejük nevelése...
2019. nov. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 A kérdező kommentje:
Nem éppen, ugyanis a párom szinte nem is nevelte, a gyerek tiszta anyja
2019. nov. 6. 21:38
 67/69 Savlekotő ***** válasza:
53%

Ugyanis a párom szinte nem is nevelte, a gyerek tiszta anyja.

Gratulálok,szülj aztán majd az is csak a te sarad lesz,a te másolatod,az uj nő meg a te pujádat fogja kiutálni..

Éljen a mozaik család

2019. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
58%

"Nem éppen, ugyanis a párom szinte nem is nevelte, a gyerek tiszta anyja"

Sok boldogságot a közös gyerekhez. Csak nehogy őt is utálja majd a következő asszony.

2019. nov. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
51%
Savlekotővel ne törődj, okadja a nogyuloletet, amikor csak tudja, közben azt próbálja beadni, hogy neki amúgy hű de jó és elégedett élete van.
2019. nov. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!