Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy felnőtt nőt eltartanak a szülei?

Figyelt kérdés
Huszas éveiben járó felnőtt nő, nem dolgozik, nem csinál semmit, a szülei soha nem noszogatták hogy dolgoznia kéne menni, sőt még meg is vesznek neki dolgokat (kabát, cipő), vagy épp adnak neki pénzt. Nem egy gazdag családról beszélünk.

2019. nov. 6. 18:24
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Az unoka húgom, mindennap talalkozunk, jol ismerem
2019. nov. 6. 19:55
 12/25 anonim ***** válasza:
44%
Húszas éveiben jár, szóval még fiatal lány. Miért fáj neked??
2019. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
53%

Huszas éveiben járó felnőtt nőről beszélünk, aki 20-30 év közötti életkorát éli. Az iskoláit valószínű, már elvégezte, már amit elvégzett. Elmondásod alapján munkaképesnek gondolom.

Mindezek figyelembe vételével "NEM NORMÁLIS DOLOG" az, ha egy ilyen idős, életképes, munkaképes embert (függetlenül a nemétől) a szülei tartanak el. Az más kérdés, hogy a szüleivel együtt lakik, együtt él, azonban az, hogy őt teljes mértékben eltartsák, az abszurdum. Hogyan és mi módon próbál ő a társadalomba beilleszkedni? Miként gondolja ő megtermelni a saját maga ellátását majd akkor, ha a szülei megrokkannak? Azt meg végképp nem értem, ha nincs munkáltatója, nem áll tanulói jogviszonyban egyetlen oktatási intézménnyel sem, ő hogyan részesül a társadalombiztosítási ellátásokból?

Lehet, Te ezeknek a hátterét nem tudod.

2019. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
#13, tudok mindent róluk, teljes mértékben. Tb-ben sehogy sem részesül, ha beteg, akkor nem megy orvoshoz. És pénze nincs úgyhogy igen, eltartják. Jár állásinterjúkra, de nem tetszik neki soha semmi. Válogat a végtelenségig
2019. nov. 6. 21:40
 15/25 anonim ***** válasza:
4%

#13-as vagyok.

Kedves Kérdező!

Ha mindez így van, ahogy írod, akkor lelkük rajta. Hát mit foglalkozol az egésszel? Érint ez Téged valamilyen szinten? Befolyásolják a Te életedet? Ha a válasz nem, akkor pofa szoríts! Egyébként a véleményemet, amit kértél, megírtam. Nem normális dolog.

2019. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
79%

Én sem értem, minek foglalkozol vele. Pláne miért vájkálsz az életében, és teregetsz ki róla mindent ilyen szinten vadidegen embereknek?

Mit akarsz ezzel elérni? Te is nagyon jól tudod szerintem, hogy ez nem normális, csak arra vársz, hogy valakivel együtt szidhasd a csajt.

2019. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Jezusom, nyugi van! Ez egy kérdezős oldal, nem az a lényeg hogy MIÉRT kerdezem. Ha mindenki leirná a kérdéseinkre az összes okát, akkor itt kilometeres regények lennenek minden kerdesnel
2019. nov. 6. 22:07
 18/25 Savlekotő ***** válasza:
62%
Miért érzem azt h baxxa a csőröd vmi,lennél te a helyébe...
2019. nov. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nemtudom miert erzel igy, de azt se tudom titeket miert erdekel, hogy en miert foglakozok vele? Kirol teregettem ki barmit is ember? Tudod kirol van szó? Nem. Akkor meg? Inkabb menj aludni
2019. nov. 6. 22:48
 20/25 anonim ***** válasza:
65%

Ha férfi lenne az eltartott, már szidná itt a sok-sok férfigyűlölő nő, hogy "anyuka pici fiacskája".

Viszont ha ugyanezt egy nő teszi, akkor rögtön találnak rá valami hülye magyarázatot amivel a nő ingyen élését legalizálják, majd önelégülten hátra dőlnek és felpontozzák egymást 100%-ra.

2019. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!