Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy felnőtt nőt eltartanak a szülei?

Figyelt kérdés
Huszas éveiben járó felnőtt nő, nem dolgozik, nem csinál semmit, a szülei soha nem noszogatták hogy dolgoznia kéne menni, sőt még meg is vesznek neki dolgokat (kabát, cipő), vagy épp adnak neki pénzt. Nem egy gazdag családról beszélünk.

2019. nov. 6. 18:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%

Mindent te sem tudhatsz róla.

Lehet van valami betegsége,ami az állásinterjún is kibukik.

Senki nem akar olyan alkalmazottat,aki nem kelt jó benyomást.


Kívülről,hogy te mit látsz,az teljesen más lehet,mint ami a valódi ok.

2019. nov. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi közöd hozzá, huszonévesen még nagyon fiatal egy lány, azt csinál, amit akar, ha így jó neki. Majd ha 35 évesen is ez lesz, akkor esetleg aggódhatsz.
2019. nov. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
53%

Szerintem mindenhol az a normális, amit az adott család annak tart.


Még jó, hogy nem azt veszem normálisnak, amit az 5. szomszéd annak tart. Nem tudom, lennénk-e úgy valahol...

2019. nov. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ha otthon mindenben besegít, akkor nem óriási probléma. Végülis ha megtehetik...
2019. nov. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyi idős.

Ha éppen 19-20, netán frissen esett ki a gimnáziumból érettségi után, akkor még szép, hogy normális.

Viszont ha már majd’ 30... az már bajos.

2019. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!