Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már 3éves a fiam. Furán...

Már 3éves a fiam. Furán hangzik, de ha belegondolok, hogy felnőtt lesz majd, hiányozni fog, hogy nem lesznek puszik, ölelések. Másabb lesz a kapcsolatunk. Más is volt már így ezzel?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ez az élet rendje,de valahogy akkor is rossz érzés ez bennem.

Csak egy gyerekünk van.


2019. nov. 10. 14:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen,gondoltam rá,hogy kéne testvér,egészségügyi probléma szerencsére nincs.A gond a kor lehet,elmúltam 32 éves..
2019. nov. 10. 18:32
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

32 éves?

Hát, akkor a nyolcadik gyerek már későn lenne. :DDDD

Nyugodtan vállald be a másodikat, ill. ha kedvetek van hozzá, a harmadikat is.

Mi későn kerültünk össze: feleségem első gyerekünket közel 36 évesen, a másodikat 39 évesen szülte. Semmi gond nincs ezzel.

2019. nov. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ijesztoen hangzik az irasod meny szemmel. Siiiiirok. Ne aggodj jo anyu kisfiat nevelsz belole es sose lesz egeszseges parkapcsolata mert nem fogod hagyni,hogy atelje mi a normalis. Vagy! Vagy van az az opcio: kamaszkoraban rajossz hogy ez az elet rendje es tokeletes lesz minden. Miert ne olelhetne meg felnottkent is? Ha nem ad szajra/nyelves csokot..akkor minden oke.. Arc puszit szoktunk adni felnottkent is.
2019. nov. 10. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
46%

Utolsó!

Nagyon úgy tűnik, hogy ezzel a szájra puszival az elevenébe találtál a kérdezőnek, hogy nullára pontozott.

2019. nov. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én erősen kettős érzésekkel vagyok. Minden eddigi élmény ha eszembe jut, egy jóóó nagyot mosolygok rajta.

A jelent imádom, semmiért el nem cserélném, egy másodpercet nem akarok kihagyni.

Miközben egy csomó féle jövőképet várok.

2019. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!