Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Összevesztem a szüleimmel,...

Összevesztem a szüleimmel, hazamenjek?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú lesz.

Arról van szó, hogy pár hónapja elköltöztem otthonról az iskola és a munkahelyem miatt. 110 km-re vannak a szüleim. Albérletben laktam, ahonnan el kellett jönnöm, és két napra a páromhoz költöztem, és volt köztem és a párom között egy hatalmas veszekedés, úgy tűnt, hogy szakítunk is, csak ugye pont nála "laktam". Anyàval beszéltem telefonon és észrevette a hangomon, hogy valami nincs rendben, elmondtam neki pár szóban mi történt, és elkezdte, hogy azonnal pakoljak össze, menjek át máshova, hívjak taxit, stb. Mondtam neki, hogy majd megoldom, nyugodjon meg. Ezután közvetlen hívott a párom is, hogy belehajtott egy árokba, és még jobban kiakadtam, eltelt pár perc és hívott a nevelőfaterom is, elkezdte ő is osztani az észt, de én olyan ideges voltam és ingerült, hogy kellemetlenül szóltam neki vissza a telefonban és rám tette azt. Később átköltöztem egy új albérletbe, küldtem anyànak a képeket, hogy sikerült, elintèztem mindent, de nem írt vissza, egyiksem. Napokig nem írtak vissza, végül anya visszaírt és elkezdett nekem olyanokat írni, hogy én azonnal hagyjam ott a pàromat, meg én őket hülyének nézem, faterommal is mit képzelek, hogy hogy beszélek, én a pàromat választottam helyettük meg hasonlók. Azóta nem ír vissza. Nem is engedte azt hogy megmagyaràzzam mik történtek velem abban a 2-3 napban. Ennek a veszekedèsnek már 4-5 napja és egyiksem keres. Nagyon frusztràl, de a telefont nem vennèk fel, mert ismerem őket, szóval azon gondolkozom, hogy hazamegyek anyàhoz, viszek neki virágot és elmondom neki pontosan mi történt velem azokban a napokban. Tudom, hibás vagyok, nem tagadom, de nem bírom tovább ezt, anya a nővèrèvel 30 éve nem beszèl, nem akarom én is így végezni.

Szerintetek jó ötlet ez?

Trollok, kàrörvendők kímèljenek! Értelmes válaszokat kérnèk!


2019. nov. 14. 00:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
30%
Hát, a palid behisztizett mert két napi (!) beköltöztél hozzá, akkor elgondolkodnék a helyedben hogy érdemes-e görcsölnöd azon hogy megtartsd. Anyud haragját meg megértem. Becsüld már meg magad annyira hogy nem tepersz egy ilyen "férfi" után...
2019. nov. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Szoveget tudtok ertelmezni? A palinak nem az volt a baja hogy a csaj oda ment
2019. nov. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bennem motoszkál a kérdés: Milyen alapon akar a családom beleszólni az életembe? Anyagilag nem tőlük függök, 18 éves elmúltam. A szüleim elmondhatják a véleményüket a páromról EGYSZER. Meg is hallgatom őket, el is gondolkodom rajta, de aztán mi az, hogy érzelmileg vagy bármilyen módon zsarolni kezdenek???

Hmmmmmmmmmmmmm.

2019. nov. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

Nem zavar, hogy a csaj mószerolja a csávót a szüleinél?

2019. nov. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hazamentél?
2019. dec. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!