Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szuleim miert kényeztetik...

A szuleim miert kényeztetik el ennyire az ocsemet? Tobb lent.

Figyelt kérdés

Mindent csak ő kap, en szinte semmit.

Semmilyen dolgot nem vesznek meg nekem, főleg hogy okj-s képzéssel majd sminkes (pontosabban kozmetikus) szeretnék lenni. De így nagyon nehéz itthon gyakorolni, hogy semmi sminkem nincs. Diak munkára meg nem mehetek. Kellenének paletták, ecsetek, smink szivacs stb. Anyukámnak egy darab ecsete van és azt a múltkor kolcson vettem es annyira le lettem cseszve amiért elvettem..pedig csak gyakorolni szeretnék.

A baratnoim az úgymond smink modelljeim, szóval rajtuk gyakorolok amikor ra érnek, és annyira ciki hogy akkor is ők adnak dolgokat mert nekem alig van valamim. Mit tegyek? Negatív valaszokat kérlek ne írjatok.


2019. nov. 16. 14:54
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
36%

#20 Na igen.


Szerintem csak az vállaljon gyereket, aki legalább képes elindítani az életben.

2019. nov. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

#19 Pfuuu hogy te milyen buta vagy:D Nem fogom többször leirni, hogy tehetségem van hozzá, és az unokatestvérem is kozmetikus, és tőle is tanultam csomó mindent és ő is meg mondta, hogy simán lehetek kozmetilus, de gondolj csak amit akarsz:)


#20 Igen, en sem a legdrágább sminkekre gondoltam, nekem az olcsóbbak is tökéletesek lennének :)

2019. nov. 16. 19:25
 23/36 anonim ***** válasza:
76%

Nem ezzel kell kezdeni a gyakorlást. Azt írod, hogy KOZMETIKUS szeretnél lenni. Ugye tudod, hogy a kozmetikus és a sminkes az nem ugyanaz? Úgy sejtem, hogy nem. Kozmetikushoz általában egészen más miatt mennek az emberek. Ha valóban az szeretnél lenni, akkor egész más dolgokat kéne gyakorolnod, a smink az utolsó.

Most egyelőre a tanulással foglalkozz. Kémia, biológia elég jól megy? Ha nem, akkor feküdj rá, mert a kozmetikussághoz kell nem kis ismeret ezekből.

2019. nov. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
59%

Ha annyira tehetseges vagy mutass kepet rola;)

A kozmetikus meg legutolso sorban sminkes csak

2019. nov. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
#23 Mindegyikből ötös vagyok:) A kozmetikus főleg a bőr apolasaval foglalkozik, evvel tisztában vagyok. De sminket is csinál szemöldököt formáz meg minden ilyesmi
2019. nov. 16. 19:54
 26/36 anonim ***** válasza:
18%
Ilyen helyesirassal kozmetikusnak sem leszel jo.
2019. nov. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
49%

Kérj esetleg karácsonyra ilyen dolgokat, vagy nagyszülőktől kérj rá pénzt. Olcsón is lehet beszerezni sokmindent, írták a drogériás cuccokat van közte olcsóbb és jó. Megemlíthető a revolution is, a 190 akárhány árnyalatos palettája vmi 8500ft (kis palettám van tőlük, ár-érték aránya nagyon jó), ecsetek ebayről-aliexpressről olcsón beszerezhetőek.

A drogériák akciós kosarait is érdemes megnézni, igen van ami gusztustalan, törött, szétkent, de ha útbaesik és havonta párszor benézel 100-200ft-ért is találhatsz dolgokat érintetlenül. Ha beugrok valamiért én mindig szétnézek, van amikor 90%-al olcsóbb egy-egy cucc. Az essence önmagadnak összeállítható kis sminkjeit rendszeresen 100ft-ért adják. Az azért nem rossz egy szemhéjpúderért, vagy highlighterért. Vettem szemöldökport is ennyiért, azzal kontúrozok is.

2019. nov. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
34%
hagyjátok ez az álma, hogy vagy fizessen azért hogy valakinél dolgozhasson vagy hogy otthon majd dolgozhasson,de úgy hogy rohangáljon kliensek után(mert maguktól nem lesz ügyfél köröd) szép az álmodozás, de előbb menj el gyakorlatra az ismerősödhöz aki azt mondta hogy tehetséges vagy, pár hónap meló nála és rájössz milyen igazából a kozmetika
2019. nov. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
25%
Oké fiatal, biztos vannak tévképzetei a szakmával kapcsolatban, de ha nem lesz belőle semmi akkor is ártalmatlan hobbi. Ha nem a legújabb, legdrágább dolgokra hajt vagyonokat sem emészt fel. Nem egy lovat akar, vagy versenyzongorát csak pár sminkcuccot. Ha csak magát meg a barátnőit festegeti csak és soha nem lesz belőle karrier akkor is hagy csinálja már, kamasz lány még félig gyerek szerintem megérdemel ennyi szórakozást.
2019. nov. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
43%

A stilusa bicska nyitogato, tisztaban sincs azzal mit csinal a kozmetikus, o tehettseges de kepet errol nem csatolt es amugyis boven raer meg gyakorolni.

Na meg, ocsike miket kap? Milyen az anyagi helyzet? Azert mert sminket nem vesznek neki mast igen? Lehet a sminkelessel van a szulok baja. (Meg is ertem, a 14 eves lanyok 30nak sminkelik magukat)

De kepet igazan kuldhetne, aktiv vagyok ebben a vilagban de sok olyannal is talalkoztam mar aki aradozott milyen jol sminkel, kozben a szemoldok megallt egy teglalap formanal. A kozmetikus kepzesen amugy se ugy tanitanak sminkelni... csak sima egyszeru hetkoznapira , na azt meg nem fog tole kerni senki se :D

2019. nov. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!