Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a 21 éves...

Normális, hogy a 21 éves barátnőmet az apja masszírozza?

Figyelt kérdés

Normális, hogy a 21 éves barátnőmet az apja masszírozza? A hátát, de akkor is. 21 éves már, és ez olyan intim dolog. Nekem furcsa volt, mikor mondta. Ti mit gondoltok, ez normális? Mégiscsak már felnőtt a lány...


L/23


2019. nov. 16. 16:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
93%

"A kérdező kommentje:


Póló nélkül? Szerintem ez azért kicsit durva..."


Hát...szerintem baromi macerás pólón keresztül átmasszírozni a krémet, de mondjuk én még nem is próbáltam.


A strandon a naptejet is ruhára kell/szabad?

2019. nov. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%

Érdekes én is megszoktam masszírózni a 25 éves fiam hátát, sőt amikor nekem fáj, ő is megmasszírózza a hátamat. Jó erős keze van, az izomgörcsöket jól etudja masszírozni. Még egy meglepi. Nekem sem a pólóra keni a krémet, hanem a hátamra, ahogy én sem a pólójára.

Imádom a fiamat, de még véletlenül sincs semmi szexuális a massszírózásban. Azért ne lihegjünk már mindent túl.

2019. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
96%
Engem is szokott masszírozni apám és nem is értem hogy lehet ebbe többet beleképzelni. Sőt, az iskolában és a munkahelyen is masszíroztuk egymást, mégsem csapunk orgiákat.
2019. nov. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
96%

Nem lepődök meg a kérdésen, ezen az oldalon vannak olyan érdekes lények akik szerint ha két 18 év feletti ellenkező nemű ember (akár családtagok vagy bárki) egymásra pillant abból rögtön dugás lesz.

Lehet kérdező, hogy te dugnál apáddal, de azt a lányt akiről kiírtad a kérdésrt, ne keverd bele az elmebajodba.

2019. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
88%
Jézusom...A saját gyereke, nem nyúlhat hozzá vagy mi?
2019. nov. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
87%
Úrjézus, akkor nekem viszonyom van a nevelőapámmal?😱 Én is megmasszíroztam a lábát, mikor részleges szalagszakadása volt...
2019. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
91%

Nekem a barátnömnek volt még felnött korában is ilyen közeli kapcsolata az apjával. Mikor egy fiuval nem védekeztek akkor az apját hívta fel, hogy vigye el esemény utánni tablettáért. De kisebb korában is az apjához fordult, hogy mit csináljon mikor megjött neki.


Igazából féltékeny voltam, hogy van egy szülöje akivel ilyenekröl tud beszélni, akivel ilyen közeli kapcsolatban van. Nem az apja nem molesztálta, és semmi egyebet sem képzeltünk bele.


A barátnödnek egy közeli kapcsolata van egy telejsen normál apukával. Ha ott molesztálás lenne, akkor a lány nem mesélné ezt ilyen örömmel el neked.

2019. nov. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
95%
Amennyiben barátnőd nem a hátán viseli melleit, elfogadható.
2019. nov. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
95%
Eléggé depressziós vagy és nem tudod hogy mi az hogy intim.
2019. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ezek szerint nagyanyám is rá van gerjedve apámra, mert megmasszírozta pl a lábát? Sőt, egyenesen lábfetisiszta lett :D
2019. nov. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!