Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy a 21 éves...

Normális, hogy a 21 éves barátnőmet az apja masszírozza?

Figyelt kérdés

Normális, hogy a 21 éves barátnőmet az apja masszírozza? A hátát, de akkor is. 21 éves már, és ez olyan intim dolog. Nekem furcsa volt, mikor mondta. Ti mit gondoltok, ez normális? Mégiscsak már felnőtt a lány...


L/23


2019. nov. 16. 16:45
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
77%
Beteg vagy kérdező, hogy egyáltalán ilyesmi eszedbe jut..
2019. nov. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
0%

30nak. Ja átlátok mert üvegbetétes.

Nem vagyok férfi gyülölö.

2019. nov. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
86%
48 éves vagyok, van egy 20 éves lányom és masszíroztam már meg. És higgy nekem, én előbb vágnám le a saját farkam, minthogy bármit is műveljek a saját lányommal. Normális embernek szerintem ettől felfordul a gyomra, és a legtöbb válaszoló ezért nem képzel bele semmit, mert nem tud. Ha te azt gondolod, hogy a családtag masszírozása intim dolog, valószínűleg nálad van gond.
2019. nov. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
79%

Igen, normális. Nem kell egyből mást is odaképzelni.

Nekem egyszer 16 éves koromban a nevelőapám, aki ovis korom óta nevel, segített kivenni egy kullancsot a mellemből. Semmi intim dolog nem volt benne, csak mint mondjuk egy férfi orvos előtt felhúzni a pólódat. Azóta is jó a kapcsolatunk, szerintem ő már nem is emlékszik erre. 15 éve volt az eset.

2019. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Biztos van pár beteg ember, de 99%-ban szerintem normális.

A hátamat nem, de masszírozott már be krémet apám a combomba és a derekamba is, mikor meghúzódott. Kiskoromban a szaros seggemet is törölte, nincs ezekben semmi intim.

2019. nov. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

09:05

"30nak. Ja átlátok mert üvegbetétes."


Ezek szerint kukkoló is vagy!

2019. nov. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!