Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek az normális ha...

Szerintetek az normális ha egy 10 éves gyerek az anyjával alszik? És jncs külön szobája sem, mert nincs annyi szoba?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 22:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
35%
Ha az apa nincs ott, akkor még talán elfogadható. De ha ott van,akkor ti hogy szexeltek? 4 és 10 éves gyerekekre vigyáztam,aki a szüleivel aludt. Szülők amikor azt gondolták,hogy elaludtak, akkor intézték a szexet a gyerekek mellett... a kislány az ujjazást akarta rajtam imitálni ruhán keresztül. (???) Az anyja meg hebegett habogott mikor rákérdeztem,hogy honnan tanulta. Szerintem már 3 éves kor fölött egészségtelen együtt aludni.
2019. nov. 19. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
43%
Emeletes ágy. Szívesen.
2019. nov. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
68%
Szexelni nem csak éjszaka, ágyban lehet ám. De aki együtt alszik a gyerekével és mellette intézi, az tényleg nem normális.
2019. nov. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
27%

Ha nincs más lehetőség akkor mit csináljon. Aludjon a földön?

Nem teljesen ugyanez de nálunk 7.es nagyfiam időnként átjön éjjel vagy hajnalban mert rosszat álmodik és befekszik az anyja mellé és reggelig ott is marad

2019. nov. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Oké, de ha még 10 évig nem lesz szoba akkor 20 évesen is az anyjával fog aludni? Vagy majd a barátnőjét nem viszi haza mert csak anyja mellett aludnanak?
2019. nov. 19. 12:19
 16/19 anonim válasza:
100%
Majd 10 év mulva kiderül! Az elég sok idő addig még bármi is lehet....
2019. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 évesen az anyámmal alszok (nő vagyok) és aludtam egész életemben, úgy tűnik még jó sokáig fogok is,mert nincs más választásunk.

Ilyen egyszerű ha ciki ha nem...nem mindenkinek van habostorta élete,hogy mindene meglegyen.(hiába van 2019)

2019. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Metionin ***** válasza:
100%
Én 12 éves koromig aludtam egy ágyban anyámmal, utána méltóztattak venni egy felfújós matracot. Sajnos nincsenek jó tapasztalataim erről, apám is ott aludt még egy külön ágyon, este későig tévéztek vagy balhéztak, utána meg kórusban horkoltak. Ráadásul egy idő után el sem fértem a nagydarab anyám mellett, akkor kezdtem el vergődni matracért. Szobám persze sosem lett. Nagyon szar volt, szóval nekem az a véleményem, hogy ahol még egy külön ágyat sem tudnak biztosítani a gyereknek, ott inkább ne csináljanak gyereket.
2019. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Ha már nincsen lehetőség külön szobára, akkor legalább egy emeletes ágyat vegyenek. (Azt használtan is lehet, nem olyan drága.)
2019. nov. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!