Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám nem...

Mit tegyek, ha anyám nem normális? Már tényleg nem bírom amit màr évek òta csinàl.

Figyelt kérdés

Az van, hogy anyàm nem komplett. Màr írtam ki kérdést emiatt koràbban, de elfelejtettem a jelszavamat, így nem nagyon tudtam elolvasni a vàlaszokat.


Anyàm nagyon csúnyàn és durvàn beszél velünk. Ha nem tetszik neki valami, vagy nem a kénye kedve szerint cselekszünk, akkor kiabàl, ordibàl, de úgy, hogy az egész lépcsõhàz tõle zeng.


Olyan màsfél hònapja megvàdolt engem meg apàmat, hogy mi szexelni szoktunk egymàssal. Aminek semmi alapja nincs.

Apámtól bocsánatot kért, tôlem nem. Csak vett nekem egz telefont, azt hitte, hogy evvel el van intézve minden.



Ma reggel is kiabàlt meg ordítozott velem, mert a sajàt telefon töltõmet be mertem vinni a szobàmba. Olyanokat mondott nekem, hogy kedve lett volna tegnap este jòl megtépni engem meg ilyenek.


Meg ugye hullik a hajam. Màr évek òta. És mindig azzal fenyeget, hogy ha mégegy hajszàlat megtalàl, akkor fogja, és éjszaka belevàg ollòval a hajamba. Pedig én tényleg pròbàlok vigyàzni, ha nem nagzon muszàly, akkor még nem is fésülködök, mindig összefogom a hajam hajgumival.


Az se lenne megoldàs, ha apàmmal elvàlnànak, mert apám azt mondta, hogy egy gyermeknek az anyjánál a helye.

Ez valamilyen szinten igaz, na de nem egy ilyen anyánál, mint ő.



A kérdés nem kamu, a probléma igenis igaz.



2019. nov. 22. 18:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
11%
9, az én gépemen vannak előzmények. Meg jé, emlékszem, mit kérdeztem, úgyhogyeh tudom keresni...
2019. nov. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk szedhetne Cavintont vagy Nootropilt, mert ahogy látom, most is elfelejtette :D
2019. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Édesem, mivel válaszoltál, látom a neved. 30 nap alatt feltettél 16 kérdést ebben a kategóriában. Így azért nehéz komolyan venni.
2019. nov. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!