Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig fér még bele,...

Hány éves korig fér még bele, úgymond egészséges, otthon lakni?

Figyelt kérdés
Pl egy 2 szobás lakásba, egyikbe szülők másikba gyerekük. Nem egy 8 szobás több generációs villában.

2019. nov. 24. 16:52
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,ezt mindenkinek magának kell éreznie, nincs rá általános szabály.

Én férjhez mentem és a férjem költözött hozzánk. Igaz, a mi lakásunk 3 szobás volt. Nálunk ez semmilyen gondot nem jelentett, ezért is mertük meglépni.

2019. nov. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
86%
Nem egészséges felnőttként, de az se egészséges, hogy 160 plusz rezsi egy átlag albérlet.
2019. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 gömbicica ***** válasza:
81%

nálunk barátnőkkel laktak a fiaim mig a szülői házamat felujitották. 24-26 voltak tán?

semmi gond nem volt azon kivül hogy a lányok egy kanalat el nem mostak, egy levest meg nem főztek.....

2019. nov. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
90..91 évesen már csak a nagyszülők engedélyével illik otthon lakni.
2019. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%
Nincs kőbe vésett életkor. Sok múlik azon, hogy milyen a családtagok viszonya és hogy élnek együtt. Ha megosztják a feladatokat és nem mérgezik egymás életét, akkor szinte bárhány évesig belefér. De ha a gyerek megmarad a kicsi gyerek szerepében, főznek, mosnak rá, takarítanak, ő meg keresztbe szalmát nem csinál otthon, az már 18 évesen is gáz. És ehhez nem is feltétlenül kell együtt élni. Van, aki külön lakik, de még mindig anyuci mossa a szennyesét, hordja át az ennivalót stb.
2019. nov. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Több generációs villában sem egészséges együtt lakni szülőkkel, nem hogy 2 szobás lakásban - azt nem is nevezném élésnek, inkább nyomorgás lenne rá a találó szó.
2019. nov. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

nem egészséges de nem is káros, szitu függvénye


és ha valaki nem engedheti meg magának önnállóan az albit, vagy tanul stb az is szempont

2019. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Hogy őszinte legsek, sose. Így a szülőknek nincs saját szobájuk, a nappali a hálójuk. Ez csak átmeneti megoldásnak jó.
2019. nov. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
72%
Addig amíg az embernek nincs pénze elköltözni.
2019. nov. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Egészségesen 30 felett semmiképp, az már sokat elmond legalább az egyik félről, vagyis a gyermekről. Van, amikor a másik fél (szülő, szülők) is nagyban hozzájárulnak ehhez az állapothoz.

Tapasztalat, hálát adok, hogy én már elkerültem, de van olyan közeg, ahol semmiféleképpen nem tesz jót, és próbáljunk elvonatkoztatni pusztán az anyagi vonzattól.

2019. nov. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!