Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves korig fér még bele,...

Hány éves korig fér még bele, úgymond egészséges, otthon lakni?

Figyelt kérdés
Pl egy 2 szobás lakásba, egyikbe szülők másikba gyerekük. Nem egy 8 szobás több generációs villában.

2019. nov. 24. 16:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt sokan mar mamahotelesnek hivjak azt aki iskola utan meg mindig a szuloknel lakik :D

Erre nincsen szabaly.

Nekem anyukam gyakorlatilag soha nem koltozott el otthonrol, osszesen kb 1-2 evet lakott mashol. Most is mamaval lakik es elmult 50, de o meg apam is fizetik a rezsit meg ujitjak a hazat.


En 26 evesen koltoztem el otthonrol de ha Magyarorszagon laknank a felesegemmel akkor lehet hogy szuloknel kellene lakni mert nem lenne eleg penzunk alberletre.

2019. nov. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Ha valaki megteheti, hogy elköltözzön, akkor mondjuk ilyen 20-21 évet javaslok, persze lehetnek egyéni fejlettségbeli eltérések. Általában azt gondolom, hogy ennyi évesen már szüksége lehet a fiatalnak a saját életérre, és jó ha elkezd felnőttként élni.

Persze a mai helyzetben ez szinte lehetetlen, bár ugye pár éve volt ugyan albi 40000 Ft-ért, csak munkához nem lehetett jutni, de lényegtelen. xD

Én 25 évesen költöztem el amúgy, az utolsó pár évben azért már erősen vártam rá, főleg hogy nagyon barátokat, pláne ellenkező neműt nem hívhattam.

2019. nov. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
Ez csak a szülő-gyermek viszonyon múlik. Valahol már az jó, ha 14 évesen koleszba kerül, valakik mev együtt öregszenek meg...
2019. nov. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
27 és vagyok , mèrnök 300 feletti fizu és mamahoteles. Kb 30 évesen vehetek lakást minimális hitellel és nem 20-30 évre aladósodva. Nem egészséges helyzet de mivel nem raknak alám lakást ez van. Egy garzon is 120 plusz rezsi, nem fogok erre évi másfél misit kiszórni. Ha munkavégzésem kezdete óta ennyit kifizetnék az 30 éves koromra 10 millió felesleges kiadás volna. Ha így csinálnám sose lenne semmim.
2019. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%
14-es Kérdés,hogy van-e testvéred,aki már nem fér el otthon,Ő mit gondol,és az is,hogy a szüleid is örülnek,hogy még mindig otthon laksz,valamint :van-e egy olyan lány,aki így szóba áll Veled?
2019. nov. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Családomon kívül nem igazán érdekel jelenleg, hogy ki mit gondol. Nem raknak alám egy lakást szóval ez van. Aki ennyit elszór albira az még 40 évesen is gyűjtöget nekem meg 30ra összejön. Nem kelet Mon lakom, itt 30 millióról indul egy keco amit azért nem kevés. Sokan 50re is az albérlet kifizetésének stresszelnek én ezt nem akarom.
2019. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
És amennyire megdràgultak az ingatlan és albérlet árak úgy annyival többen ragadtak otthon. És én még nem is egy tanár vagyok aki 25 évesen 130 ezerrel kezd. Amikor 120 plusz rezsi egy lyuk. (Garzon).
2019. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Egész addig egészséges, amíg minden érintett a korának megfelelően - és a többiek életkorának megfelelően - tudja kezelni a helyzetet. Ha bármelyik érintett felnőtt létére mással/másokkal akarja eltartatni/kiszolgáltatni magát, az már nem egészséges.
2020. jan. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nem arra törekszel, hogy önálló felnőtt életet éljél? Mert akkor ezt kellene preferálni ,nem azon törni a fejedet, hogy mikortól szégyelld a barátnőd előtt, hogy otthon laksz anyádéknál... véleményem, ha ahhoz elég nagy vagy,hogy nemi életet éljél,akkor ahhoz is legyél, hogy fenntartsd magad..
2020. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
2020. júl. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!