Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem fura hogy az emberek,...

Nem fura hogy az emberek, gyerekek egesz eletukbe azt varjak hogy vegre sajat csaladjuk legyen es mikor mar neked vannak gyerekeid akkor a te gyerekeid is arra varnak hogy vegre sajat csaladjuk legyen? Mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés

Ugymond ketto csaladod van igy eletedbe mikor te vagy a gyerek es mikor neked vannak gyerekeid.


De melyik szamit megis az igazinak ha mindig arra vagysz hogy sajtod legyen?



2019. nov. 26. 18:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
A nagy fenét! Soha nem akarok gyereket, és iszonyattal nézem azokat, akiknek van. Én nem akarok szenvedni, köszi szépen!
2019. nov. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%

"iszonyattal nézem azokat, akiknek van. Én nem akarok szenvedni, "

De hát iszonyúan szenvedsz saját magadtól!!! Borzalmas lehet így élni.

Félre ne értsen senki, nem az a baj, hogy nem szeretne gyereket, hanem ez az "iszonyat"

2019. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Általános iskola mellett lakom, ahogy jöttem haza, az egyik gyerek kikiáltott az ablakon, "4 méteres a phaszoooom!!!"

Szerintem ő nem vágyik gyerekre.

2019. nov. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
75%
Arra én is mindig vágytam, hogy önálló legyek, független a családomtól, meglegyen a saját életem. Ellenben gyerekre soha egyetlen percig nem vágytam, ez a mai napig így van. Van családom, hisz ott vannak a szüleim, testvérem, unokatesók, a másik oldalon pedig itt a férjem, mi ketten alkotunk egy családot. :)
2019. nov. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem fura.
2019. nov. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a fura, hogy szerinted ez fura.
2019. nov. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az a fura, hogy a 17-es válaszoló szerint az a fura hogy szerinted ez fura. Ez olyan.....nem is tudom.....fura?????
2019. nov. 27. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!