Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek milyen szülő az...

Szerintetek milyen szülő az aki kiteszi otthonról a gyerekét mert nem dolgozik?

Figyelt kérdés

Szóval adott egy 20 éves srác, érettségi után elment dolgozni 1 hónapot, kirúgták majd elment gyárba, onnan meg ő lépett mert a folyamatos zaj és a kollégák kiutálták.


Szülei viszont feljelentették mert jogcím nélkül tartózkodik a házukba, egyébként a srác soha nem bulizott, prostizott, még csak semmi káros szenvedélye sincs, egyszerűen csak nem dolgozik mert egyetlen lehetősége volt a gyár , de nem bírta, nem keresi egy hely se ahová beadta az önéletrajzát. Szülei már kipakolták, ha elhagyná a házat zárat cserélnének ezért csak ül és tűr.


Szülei azt mondták nem fogják eltartani, mást sem tartanak el, oldja meg az életét és rendőrt akarnak ráhívni ha nem mozdul.


Sehova nem tud menni mert barátai sem voltak soha, nagyszülők sincsenek. Zsebében az összes vagyon 1035 forint.

Szülők teherként látják.


2019. nov. 30. 00:01
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
85%

Nem olvastam el minden választ.

Viszont,egy esetet leírom,ami a velünk történt.

Mikor összeköltöztek a párommal,az ő fia akkor kezdte a szakmunkás képzőt. Szeptember mêg jól ment neki,aztán októberére megfűzte az anyját,hogy had hagyja abba az iskolát. Sajnos az anyja bele is ment. Azóta nincs semmihez,keresi a helyét a világban,és elkezdett drogozni is.

Ebből csak az a lényeg,hogy nem a szülőket kell hibáztatni,mert nagyon sokan nevelkedtek fel úgy,hogy kilátástalan a helyzetük,viszont önmaguk talpra állnak.

2019. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
50%

Az én fiam is 20 évesen fog erettségizni, mert 7 évesen kezdte a sulit, plusz 0. évfolyamos nyelvi előkészítős volt.

Most lesz 17. és 9. évfolyamos. Az osztálya tele van ilyen gyerekekkel.

2019. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem az ilyen nem szülő!!!

Gondolom nincs nagy végzettsége a srácnak,na akkor úgy kellett volna nevelni,hogy továbbtabulás felé terelgetni stb.

Egy gyerek nem csak 18 éves koráig szól a szülőknek és szerintem egy 20 még fiatal felnőtt, nem mindenki érik úgy agyilag, na meg ha a neveltetés hiánya is közrejátszik, akkor a szülőkre kéne rendőrt hívni. Totál elcseszték az egész nevelést, ez tisztán látszik.

2019. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!