Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak az anyámmal?

Mit csináljak az anyámmal?

Figyelt kérdés

Folyton szid, ha nem segítek neki, de nem mondja, hogy miben segítsek. Főz a legnagyobb csendben aztán amikor kész van elkezd veszekedni, hogy miért nem segítek neki. Nem értem, hogy miért nem bírja megmondani, hogy miben kéri a segítségemet. Nem tudok olvasni a gondolataiban könyörgök!

Kérlek segítsetek, mert ezt már nem sokáig bírom.

Köszönöm.



2019. nov. 30. 14:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én anyám is ilyen. Mindig is ilyen volt. Kiskoromban még lábatlankodtam körülötte, hátha ad valamit, amit csinálhatok buzgó kislányként, de aztán mindig veszekedett velem, hogy " ez nem jó így, mit csinálsz, hát nem látod hogy mit csinálsz, elrontottad ez így nem jó!" Rendesen kiabálva, szóval én már rég elvesztettem a motivációt ezzel kapcsolatban. Aztán persze én is megkaptam, hogy semmiben se segítek, milyen gyerek vagyok hogy csak döglök és semmit nem csinálok.. amikor idősebbként mentem, hogy ezt majd megcsinálom kizavart a konyhából, hogy menjek innen mert feltartom és csak koszt csinálok neki, pl. Karácsonykor. Na ezek után mondja valaki, hogy milyen tökéletes szülők és lusta kölykök vannak ezen a világon. Ha lesz majd saját gyerekem, biztos nem fogok vele veszekedni meg kiabálni. Ha lisztes lesz valami, majd letörlöm elvégre ezért van a konyha..
2019. dec. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!